امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۱:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39392
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «مدیریت چشم مخاطب»، نخستین کتابی است، که به طور ویژه، خلاقیت در آفرینش ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «مدیریت چشم مخاطب»، نخستین کتابی است، که به طور ویژه، خلاقیت در آفرینش آثار ماندگار هنری را از دیدگاه فیزیولوژی ساختار چشم و روانشناسی ادراک بررسی می‌کند.
در این کتاب، مؤلف که خود از هنرمندان کشور است به بررسی میزان ارتباط ساختار و توانایی چشم انسان در سرعت و دقت دریافت مفاهیم بصری و چگونگی سازماندهی نشانه‌های تصویری می‌پردازد؛ نکته‌ای که تاکنون در آموزش هنرهای تجسمی کمتر به آن توجه شده بود.
کتاب مذکور همراه با مطالب محتوایی، صدها شاهد مثال تصویری از حوزه هنرهای تجسمی و سینمایی می‌آورد و مفاهیم تلفیقی فیزیولوژی ساختار چشم و درک و دریافت پیام آثار هنری را به ساده‌ترین شکل ممکن پیش روی مخاطب می‌نهد؛ از این رو برای علاقه‌مندان به هنر و به ویژه دانشجویان رشته‌های مختلف هنری کتابی آموزشی به شمار می‌رود. در این کتاب نگارنده سعی دارد تا درک مبانی هنرهای بصری را متکی بر اصول علمی آسان سازد.
کتاب مذکور در قطع خشتی، در 108 صفحه، به صورت نفیس و به اهتمام فرهنگسرای میردشتی به بازار عرضه شده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها