امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۱:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39394
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 105
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم‌ساز غیرمتعارف سینما با کارگردانی «گنجشک سرخ» وارد دنیای جاسوسی بازی شرق و غرب و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم‌ساز غیرمتعارف سینما با کارگردانی «گنجشک سرخ» وارد دنیای جاسوسی بازی شرق و غرب و رقابت‌های آنان می‌شود.

کمپانی فوکس قرن بیستم تهیه‌کننده فیلم تازه آرونوفسکی است. این فیلم براساس قصه کتاب پرخواننده جیسن متیوز به همین نام ساخته می‌شود.

مسئولان کمپانی فوکس قرن بیستم امتیاز برگردان سینمایی کتاب جیسن متیوز را ماه آوریل خریداری کردند و قصد دارند کلید فیلم‌برداری آن را اواخر فصل پائیز بزنند.

به نوشته نشریه اسکرین اینترنشنال،کتاب جیسن متیوز که ماه ژوئن روی پیش خوان کتاب فروشی‌ها قرار گرفت، خیلی زود متوجه توجه کتاب‌خوان‌ها و منتقدان ادبی قرار گرفت.

قصه کتاب در روسیه معاصر اتفاق می‌افتدو کاراکتر اصلی یک زن مامور سرویس‌های ضد جاسوسی این کشور به نام دومینیکا اگوروا است.

او که تلاش دارد در نابسامانی‌های دوران پس از سقوط حکومت شوراها در شوروی به حیات و زندگی خود ادامه دهد، برخلاف میل خود راهی یک ماموریت تازه می‌شود.

دومینیکا باید برعلیه ناتانیل ناش یک مامور جوان سازمان سیا کار کرده و اطلاعاتی را درباره محلی که او در آن کار می‌کند پیدا کند.به زودی جنگ و رقابت این دو شدت می‌گیرد و آنها برای ماجراجویی‌های خود سراز فنلاند، یونان، ایتالیا و آمریکا در می‌آورند.

زمانی که این دو متوجه می‌شوند دستور قتل‌شان از سوی سازمان‌های جاسوسی کا.گ. ب و سیا داده شده است، مجبور به فرار می‌شوند.
آرونوفسکی می‌گوید قصه کتاب جیس متیوز در کنار هیجان‌‌های جذابی که خلق می‌کند، یک اثر افشاگرانه درباره سازمان‌های جاسوسی بزرگ شرق و غرب است.
این فیلم‌ساز تازه از کارگردانی درام تاریخی و مذهبی «نوح» فارغ شده است، راسل کرو بازیگر اصلی این فیلم است. «نوح» چهاردهم مارس 2014 به روی پرده سینماهای آمریکای شمالی می‌رود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار