امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۵:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39416
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ابهر، علیرضا قنبری پیش از ظهر امروز در جمع مسئولان آموزشی این شهرستان با اشاره به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ابهر، علیرضا قنبری پیش از ظهر امروز در جمع مسئولان آموزشی این شهرستان با اشاره به برنامه‌های سال تحصیلی جدید خاطرنشان کرد: اهم کارهای امسال ما باید بر روی پروژه مدرسه‌سازی باشد.

وی به تشکیل ستاد پروژه مهر در سطح اداره آموزش و پرورش و سازماندهی نیروها اشاره و تصریح کرد: نیروهای هر سه مقطع تحصیلی سازماندهی شده و ابلاغ آن‌ها در حال صدور است.

مدیر آموزش و پرورش ابهر به آمار مدارس دو نوبته در شهرستان ابهر اشاره و اضافه کرد : در حال حاضر 40 مدرسه در 20 فضای آموزشی به صورت چرخشی دایر است.

وی افزود: این مسئله نشان می‌دهد که برای تک نوبته کردن مدارس در سطح شهرستان ابهر، هنوز راه طولانی در پیش داریم.

قنبری به آمار کلاس مدارس ابهر اشاره و گفت: در مقطع ابتدایی 546 کلاس‌، متوسطه اول 144 کلاس و در متوسطه دوم نیز 273 کلاس درس خواهد بود.

مدیر آموزش و پرورش ابهر با بیان اینکه در دولت نهم و دهم 400 کلاس درس تحویل آموزش و پرورش ابهر شد، عنوان داشت: امیدواریم با تلاش دولت یازدهم و با برنامه‌ریزی دقیق مسئولان برای تک شیفت کردن مدارس گام‌های موثری برداشته شود‌.

قنبری با تاکید بر لزوم توجه همگان به بحث اوقات فراغت گفت: اگر از اوقات فراغت برای شکوفایی و خودسازی بهره‌گیری نشود به غفلت و فراموشی تبدیل خواهد شد.

وی افزود: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران با همه امکانات و با بهره‌گیری از ابزارهای گوناگون به ویژه‌ها رسانه‌ها درصدد مخدوش کردن ذهن نوجوانان و جوانان و بدبین کردن ایشان نسبت به نظام هستند.

قنبری اضافه کرد: این مهم از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی ایران بوده و امروز با ابزارهای رسانه‌ای و دنیای مجازی شکل دیگری به خود گرفته است و امروز ما نیز باید با ابزارها و شگردهای نوین در مسیر مبارزه و دفع توطئه‌های دشمنان گام برداریم.
انتهای پیام/73002/خ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها