امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۸:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39419
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 254
حسین حسین‎زاده امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به اینکه مبادی ورودی راه‎های استان اصفهان کنترل می‎شود، اظهار داشت: راه‎های ...

حسین حسین‎زاده امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به اینکه مبادی ورودی راه‎های استان اصفهان کنترل می‎شود، اظهار داشت: راه‎های مواصلاتی اصلی استان از جمله شهرضا، نایین، سمیرم و خورو بیابانک که بیشترین محل ورودی کالای قاچاق اصفهان است کنترل می‎شود.

وی با بیان اینکه با خودروهای حامل قاچاق طبق قانون برخورد می‎شود، افزود: خودروهای این افراد اگر حامل مواد مخدر باشد به شورای هماهنگی مواد مخدر معرفی می‎شود.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: همچنین خودروهای این قاچاقچیان پس از طی مراحل قانونی به مزایده و بفروش می‎رسد و در این راستا دو روز پیش یک مزایده فروش در اصفهان داشتیم.

این مسئول در مورد افزایش پاسگا‎ه‎ها ادامه داد: چندین پاسگاه و ایستگاه پلیس شبانه روزی و ایست و بازرسی در محورهای مواصلاتی اضافه شده است.

حسین‎زاده اذعان داشت: حدود 600 کیلو گرم مواد مخدر و محموله قاچاق طی 24 ساعت گذشته کشف شد.

وی در مورد این سئوال که آیا از باند قاچاق پرنده از شمال به جنوب کشور از طریق اصفهان با خبر هستید و دراین زمینه دستگیری داشته‎اید، متذکر شد: خود اصفهان محلی نیست که پرنده کمیاب شکار شود، اما استان محل عبور است و در این زمینه تا کنون گزارش به پلیس نشده است و ما هم نیز برای این موضوع اقدام انجام نداده‎ایم.
انتهای پیام/63012/ن30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها