امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۳:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39426
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، احمد قیومی اظهار داشت: این نظام با هدف ارتقاء بینش، مهارت، توانمندی، تربیت و آموزش نظام مند ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، احمد قیومی اظهار داشت: این نظام با هدف ارتقاء بینش، مهارت، توانمندی، تربیت و آموزش نظام مند مأموران یگان حفاظت متناسب با مأموریت‌های سازمانی آنها و افزایش آمادگی ایشان در طول دوران خدمت، در دو بخش دوره‌های طولی و دوره‌های عرضی تدوین شده است.

مدیر کل دفتر آموزش و مشارکت‌های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست افزود: نظام آموزش یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست به منظور انجام هرچه بهتر مأموریت‌ها و وظایف مأموران یگان حفاظت این سازمان در حفاظت از عرصه‌های طبیعی، دریایی و انسانی از طریق آموزش نظام‌مند، تدوین و تصویب شد.

وی اظهار داشت: ارتقاء درجه پرسنل وابسته به گذراندن موفقیت آمیز این دوره‌هاست؛ و دوره‌های عرضی به منظور ارتقاء سطح دانش و مهارت‌های حرفه‌ای پرسنل یگان در هرسال و با توجه به نیاز شغلی پیش بینی و اجرا می‌گردد.

مدیر کل دفتر آموزش و مشارکت‌های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست ادامه داد: نظام آموزش یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست از بدو استخدام تا پایان خدمت پرسنل اجرایی در 6 دوره بدو خدمت، عمومی، تخصصی، سرپرستی عمومی، سرپرستی تخصصی و عالی با مجموع 920 ساعت اجرا می‌شود. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها