امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۹:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3944
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۴
تعداد بازدید: 300
حمید احمدیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ماکو اظهار داشت: با شناسایی و پیگیری‌های اداره اطلاعات ماکو در رابطه با جعل سند، تعدادی از پرسنل ...

حمید احمدیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ماکو اظهار داشت: با شناسایی و پیگیری‌های اداره اطلاعات ماکو در رابطه با جعل سند، تعدادی از پرسنل کنترل گازوئیل مستقر در گمرک بازرگان، کارکنان این بخش بازداشت شدند.

وی اضافه کرد: در این رابطه و با بررسی‌های صورت گرفته فعلی، ده‌ها میلیارد تومان که باید به حساب خزانه واریز می‌شد با جعل سند و همچنین رشوه پرسنل به نفع شخصی برداشت می‌شد که در این رابطه حدود 20 نفر دستگیر و مراحل بازجویی را طی می‌کنند.

احمدیان با بیان اینکه این افراد تا این مرحله از بازجویی‌ها به ده‌ها میلیارد تومان اختلاس اعتراف کرده‌اند، افزود: این افراد با تکمیل پرونده به مراجع قضایی ارجاع داده خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: کنترل‌کنندگان گازوئیل بازرگان وظیفه بازرسی و بررسی مقدار سوختی که توسط کامیون‌ها از طریق مرز به خارج از کشور رهسپار می‌شوند را دارند و بر این اساس در صورتی که کامیونی از مقدار قانونی بیشتر در باک خود سوخت داشته باشد باید مابه‌التفاوت را به صورت جریمه به حساب خزانه دولت واریز کند.
انتهای پیام/61001/ی20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها