امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۲۱:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3946
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۴
تعداد بازدید: 136
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تربت‌حیدریه، محمدامین شاهرخی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی اعلام مرکز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تربت‌حیدریه، محمدامین شاهرخی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 در اواخر سال گذشته در ارتباط با وقوع یک فقره قتل به طرز وحشیانه‌ در یکی از روستاهای توابع تربت حیدریه بلافاصله کارآگاهان دایره جنایی و بازپرس ویژه قتل در صحنه حضور یافتند.

وی ادامه داد: مقتول، جوانی 25 ساله بود که در اثر وارد آوردن ضربه چماق به سرش به قتل رسیده بود.

شاهرخی افزود: با توجه به حساسیت موضوع تیم ویژه‌ای متشکل از کارآگاهان زبده به جمع آوری سرنخ‌ها و آثار جرم پرداختند که با توجه به زیرکی قاتل بیشتر آلات جرم، معدوم و صحنه جرم به طرز ماهرانه‌ای به‌هم ریخته شده بود.

فرمانده انتظامی تربت‌حیدریه خاطرنشان کرد: پلیس توانست با تحقیقات گسترده خود چند نفر مظنون را شناسایی و دستگیر کنند.

وی یادآور شد: با تحقیقات پلیس در مورد انگیزه وقوع قتل، پس از گذشت مدتی قاتل 29 ساله شناسایی و دستگیر شد.

شاهرخی تصریح کرد: متهم پس از انکار فراوان در مواجهه با ادله قوی پلیس لب به اعتراف گشود و راز جنایتی هولناک را از میان داشت.

وی بیان کرد: قاتل دستگیر شده در بازسازی صحنه جرم گفت که اختلافات قبلی‌اش با مقتول سبب شده در اقدامی برنامه‌ریزی شده و با ترفند و حیله مقتول را به اراضی اطراف روستا کشانده و از پشت با چماق به سر وی ضربه وارد کند و پس از قتل با پاکسازی صحنه جرم از محل متواری شده است.

شاهرخی در گفت: متهم به دستور بازپرس تا تکمیل پرونده و صدور حکم روانه ندامتگاه مرکزی شهرستان شد.

انتهای پیام/70004/ب30/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها