امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39465
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۰
تعداد بازدید: 106
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پس از آنکه در چند روز گذشته خبر واگذاری فاز 11 پارس جنوبی به شرکت پتروپارس ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پس از آنکه در چند روز گذشته خبر واگذاری فاز 11 پارس جنوبی به شرکت پتروپارس منتشر شد، یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با گفت: وزیر نفت پس از اطلاع از این قرارداد گفته است من در مجلس شورای اسلامی عنوان کردم باید به دنبال توسعه فازهایی باشیم که زودتر به تولید می‌رسند، بنابراین در شرایط فعلی فاز 11 پارس جنوبی در اولویت کاری صنعت نفت نیست.

وی ادامه داد: زنگنه تاکید کرده است هم اکنون تمرکز وزارت نفت برروی فازهای 12، 15 و 16 و 17 و 18 پارس جنوبی است تا هرچه زودتر به تولید برسند.

این منبع آگاه خاطرنشان کرد: از این رو احتمال آنکه فاز 11 پارس جنوبی از پتروپارس گرفته شود، بسیار زیاد است زیرا تمرکز شرکت پتروپارس بنابر دستور وزیر نفت باید در فاز12 باشد.

به گزارش خبرنگار فارس چند روز گذشته شرکت پتروپارس از عقد قرارداد توسعه فاز11 پارس جنوبی خبر داده بود. از ابتدای سال جاری تاکنون این چهارمین قرار داد برای یک فاز محسوب می شود.

انتهای پیام/م  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها