امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۰:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39472
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 199
محسن پورگلیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به ماموریت‌های اداره‌کل نوسازی،‌ توسعه و تجهیز مدارس اظهار کرد: این اداره ساخت، توسعه و ...

محسن پورگلیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به ماموریت‌های اداره‌کل نوسازی،‌ توسعه و تجهیز مدارس اظهار کرد: این اداره ساخت، توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی و پرورشی استاندارد و مقاوم، متناسب با اولویت‌ها را پیگیری می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: این اداره اموری مانند انجام بررسی‌های لازم برای استقرار مدارس و سایر فضاهای آموزشی و پرورشی و تهیه نقشه‌های ساختمانی مورد نیاز در هر منطقه را در دستور کار قرار داده است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان قم احداث بنای مدارس و سایر ساختمان‌های آموزشی و پرورشی و تجهیز ساختمان‌های مذکور به وسایل اداری، آموزشی را از اقدامات دیگر اداره‌کل نوسازی ذکر کرد.

وی از افتتاح 15 باب مدرسه در هفته دولت خبر داد و افزود: مدرسه 12 کلاسه آیت‌الله بهاءالدینی،‌ مدرسه راهنمایی شهید محمد کاظم خدادادی، سالن ورزشی مدرسه 17 شهریور، دبیرستان حضرت فاطمه(س) و مدرسه راهنمایی شماره چهار پردیسان از جمله پروژه‌هایی است که در هفته دولت افتتاح شد.

پورگلیان سالن چند منظوره ملاصدرا، ساختمان جانبی مدرسه روستای قمرود، دبیرستان قلعه کامکار، سالن ورزشی مدرسه حضرت معصومه(س)، دبستان پسرانه ابوذر، دبستان دخترانه 12 کلاسه مریم، دبستان پسرانه 12 کلاسه والفجر، دبیرستان 12 کلاسه قائم، سالن ورزشی دبیرستان آیت‌الله بهجت و سالن ورزشی سید محمد منتظری را از پروژه‌های دیگری ذکر کرد که در هفته دولت به بهره‌داری رسیده است.

وی با بیان اینکه 12 میلیارد و 270 میلیون تومان برای بهره‌برداری از پروژه‌های هفته دولت هزینه شده است گفت: منابع هشت پروژه از اعتبارات سفر رهبری، چهار پروژه از اعتبارات استانی و سه پروژه از اعتبارات مردمی تأمین شده است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان قم یادآور شد: این پروژه‌ها دارای زیربنای 25 هزار و 669 متر مربع بوده و در نواحی یک، دو، سه و چهار آموزش و پرورش واقع شده است.
انتهای پیام/78003/ر20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها