امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۲:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39474
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 80
علی کاشانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار داشت: تلاش و هوشیاری ماموران انتظامی پاسگاه انتظامی تنگ سرخ یاسوج منجر به دستگیری 9 ...

علی کاشانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار داشت: تلاش و هوشیاری ماموران انتظامی پاسگاه انتظامی تنگ سرخ یاسوج منجر به دستگیری 9 قاچاقچی و کشف مواد مخدر شد.

وی افزود: ماموران انتظامی ایست و بازرسی پاسگاه انتظامی تنگ سرخ در محور یاسوج به شیراز حین بازرسی خودرو‌های عبوری به دو دستگاه خودروی سمند مشکوک و هر دو خودرو را متوقف کردند.

فرمانده نیروی انتظامی بویراحمد گفت: این عوامل با استفاده از تجربیات فنی و تخصصی خود در بازرسی از این دو خودرو، موفق به کشف مقدار 24 کیلو و 300 گرم مواد مخدر از نوع تریاک شدند که به طور ماهرانه‌ در این دو خودرو جاسازی شده بود.

وی اظهار داشت: در این رابطه راننده هر دو خودرو و سرنشینان آن به هویت‌های مشخص که به صورت پوشش خانوادگی قصد جابه‌جایی این مقدار را به شهر یاسوج داشتند، دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع ذیصلاح تحویل داده شدند.

کاشانی خاطرنشان کرد: همشهریان در صورت مشاهده و برخورد با خرید و فروش مواد مخدر، مشروبات الکلی و هرگونه بی‌نظمی و اخلال در نظم عمومی توسط افراد متخلف، قانون‌گریز و قانون‌شکن، با مرکز فوریت‌های 110 تماس گرفته تا نسبت به شناسایی جرم، دستگیری مجرمان و متخلفان و پاکسازی محلات اقدام شود.
انتهای پیام/82009/م30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها