امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۸:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39478
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 94
به گزارش خبرنگار شهری فارس، این در حالی است که حسابرس به ویژه درباره سال 91 بارها تکرار کرد که اسناد و مدارک بخش‌های مختلف در اختیار حسابرسان قرار ...

به گزارش خبرنگار شهری فارس، این در حالی است که حسابرس به ویژه درباره سال 91 بارها تکرار کرد که اسناد و مدارک بخش‌های مختلف در اختیار حسابرسان قرار نگرفته است.

این گزارش پس از تصویب در شورای شهر به سازمان بازرسی کل کشور، وزارت کشور و شهرداری ارسال شد تا اصلاح شود و انحرافات احتمالی پیگیری شود.

حسن بیادی نایب رئیس شورا درباره این گزارش‌ها گفت: باید توجه داشته باشیم که تفریغ بودجه با اصلاحیه آن فرق دارد. تفریغ یعنی تطبیق برنامه‌های مصوب با عملکرد انجام شده؛ پس در اینجا همیشه افزایش بودجه خوب نیست و بخش فاقد سند و مسائل مشابه جدا است.

وی ادامه داد: ما باید تلاش کنیم براساس برنامه حرکت کنیم. البته مواردی که حسابرس گفت مدارک در اختیارشان قرار نگرفته نشانگر ناقص بودن تفریغ است.

احمد مسجدجامعی نیز در جلسه امروز به عنوان آخرین جلسه علنی سومین دوره شورای اسلامی شهر تهران از فعالیت رسانه‌ها در پوشش اخبار شورا و همچنین آن دسته از اعضای شورا که در دوره بعد حضور ندارند، تشکر کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها