امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۱۹:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3951
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۴
تعداد بازدید: 137
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از دفتر روابط عمومی و همکاریهای بین الملل، حمید پارسایی با اشاره به اقدامات سازمان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از دفتر روابط عمومی و همکاریهای بین الملل، حمید پارسایی با اشاره به اقدامات سازمان ثبت‌ احوال برای ثبت برخط ولادت و فوت، اظهارداشت: تاکنون بیش از 60 بیمارستان در سراسر کشور و همینطور 11 آرامستان به پایگاه اطلاعات جمعیت متصل شدند و به تدریج این پوشش در بیمارستان‌ها و آرامستان‌ها کامل خواهد شد و به این ترتیب ثبت واقعه ولادت در این مراکز در کمترین زمان ممکن انجام می شود.

وی با بیان اینکه در سال‌های گذشته نزدیک به 20 درصد از موارد فوت و 30 درصد ولادت‌ها ظرف مهلت قانونی انجام می‌شد، خاطرنشان کرد: با تسهیل امکان ثبت به موقع وقایع حیاتی از طریق استقرار ماموران ثبت احوال در زایشگاه‌ها و اتصال آنها به پایگاه اطلاعات جمعیتی درصد ثبت ولادت و موارد فوت در مهلت قانونی افزایش یافته است.

معاون فناوری اطلاعات و آمار جمعیتی سازمان ثبت‌ احوال کشور با یادآوری دشواری فرآیند دستیابی به آمار 100 درصدی و نیاز به برنامه ریزی جهت دستیابی به این مهم، گفت: پروژه‌هایی برای پوشش کامل وقایع حیاتی در دستور کار ثبت احوال قرار دارد که در آینده اجرایی خواهد شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها