امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۰۴:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39510
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۴
تعداد بازدید: 94
علی مرادخانی در گفت‌وگو با خبرنگار هنرهای تجسمی فارس درباره مهمترین برنامه‌های خود برای معاونت هنری وزارت ارشاد توضیح داد: سعی من این است که از فردا ...

علی مرادخانی در گفت‌وگو با خبرنگار هنرهای تجسمی فارس درباره مهمترین برنامه‌های خود برای معاونت هنری وزارت ارشاد توضیح داد: سعی من این است که از فردا چهارشنبه مروری بر مجموعه فعالیت‌های معاونت هنری داشته باشم و با مشخص کردن اهداف و برنامه‌‌ریزی در راستای این اهداف اقدام کنیم.

او درباره احتمال تغییر و تحولات احتمالی در سطح مدیران این معاونت هم گفت: در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای تغییر و تحول مدیران نداریم چرا که باید ابتدا اهداف را مشخص کنیم و بر اساس این اهداف برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام دهیم سپس اگر لازم باشد بر مبنای این برنامه‌ها تغییراتی در سطح مدیران داشته باشیم.

او از توضیح بیشتر درباره اولویت‌های معاونت هنری را به آینده نزدیک موکول کرد و گفت: پس از بررسی‌ اوضاع در معاونت هنری طی یک نشست خبری درباره اولویت‌ها،‌اهداف و برنامه‌های معاونت هنری با اهالی رسانه به تفصیل سخن خواهم گفت.
 
به گزارش فارس، علی مرادخانی که به تازگی به عنوان معاون هنری وزارت ارشاد از سوی علی جنتی انتخاب شده است، به زودی طی مراسمی در تالار وحدت معارفه خواهد شد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها