امروز : جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 21
۱۳:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39532
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۱
تعداد بازدید: 63
به گزارش فضای مجازی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نماینده، برخی اخبار رسیده حاکیست، حکم معاونت سیاسی ...

به گزارش فضای مجازی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نماینده، برخی اخبار رسیده حاکیست، حکم معاونت سیاسی وزارت کشور قرار است به نام مسعود سلطانی‌فر زده شود.

این اقدام در ادامه انتصاب پرحاشیه نجفی به ریاست میراث فرهنگی، دومین حکمی خواهد بود که برای سه وزیر پیشنهادی رد صلاحیت شده توسط مجلس زده می‌شود.

باید دید کسانی که انتصاب نجفی را به ریاست میراث فرهنگی، دهن کجی به مجلس دانسته بودند چه برخوردی با انتصاب سلطانی‌فر به معاونت سیاسی وزارت کشور خواهند داشت.

انتخاب چنین معاونت مهمی برای سلطانی‌فر نشان می‌دهد فشار جریان دوم خرداد بر رئیس جمهور بسیار سنگین‌تر از حد تصور است و این جریان مناصب مهمی را در دولت هدف گرفته است.

بنا بر این گزارش، علت تاخیر در این انتصاب، مقاومت رحمانی فضلی وزیر کشور است که تا این لحظه امضای این حکم را نپذیرفته است.

لازم به ذکر است سلطانی‌فر از چهره های دوم خردادی و عضو حزب اعتماد ملی است که به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان به مجلس معرفی شده بود و نتوانست رای اعتماد نمایندگان مردم را کسب کند.
 
 
بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار