امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۶:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39536
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 144
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز، علی مصلی‌نژاد بعدازظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه شهرداری در تلاش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز، علی مصلی‌نژاد بعدازظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه شهرداری در تلاش است تا طرح محدوده ترافیک را با تعامل و همکاری پلیس و شورای ترافیک اجرا کرده و مشکلات ناشی از ورود حجم بالای خودرو در مرکز شهر را کاهش دهد، اظهار کرد: تاکنون اقدامات خوبی در زمینه فراهم‌سازی زیرساخت‌های این طرح انجام شده است و پلیس و شورای ترافیک نیز در این زمینه و تسریع در اجرای این طرح با شهرداری به طور کامل همکاری کرده‌اند و در تلاش هستند تا مشکلات موجود در سر راه این طرح را برطرف کنند.

وی با تاکید بر اینکه عدم اجرای این طرح با وجود شروع آزمایشی آن، به معنای دست روی دست گذاشتن مسئولان نیست، تصریح کرد: زمانی که فرمانده نیروی انتظامی فارس با قاطعیت از لزوم اجرای این طرح حمایت کرده و زیرساخت‌های آن را کافی می‌داند و استاندار نیز به وزارت کشور برای ارسال مجوز نهایی مکاتبه می‌کند به این معنی است که تمام مسئولان در تلاش هستند تا این طرح را اجرا کنند.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز افزود: راه‌اندازی پارکینگ، نصب دوربین در ورودی‌های محدوده، راه‌اندازی خط ویژه و نصب تابلو از مهم‌ترین زیرساخت‌های طرح محدوده ترافیک بوده  که با محوریت سازمان حمل و نقل و ترافیک در شهرداری شیراز انجام شده و استانداری فارس نیز در تلاش است تا مقدمات اجرای این طرح را از طریق وزارت کشور فراهم کند. 

مصلی‌نژاد با اشاره به اینکه به تعویق انداختن اجرای محدوده ترافیک شیراز به نفع شهر نیست، اضافه کرد: این موضوعی است که تمام مسئولان شهری و شورای ترافیک به آن اذعان داشته و در تلاش هستند تا هر چه سریع‌تر مجوزهای نهایی اجرای این طرح را از وزارت کشور دریافت کنند.

وی اجرای خطوط ویژه جدید در هسته مرکزی شهر را مرتبط با اجرای طرح محدوده ترافیک دانست و خاطرنشان کرد: کاهش عرض خیابان و راه‌اندازی خطوط ویژه آن نیز در مرکز شهر بدون اعمال محدودیت تردد امکان‌پذیر نیست چراکه اجرای خط ویژه بدون اعمال محدودیت تردد تنها افزایش ترافیک را در پی دارد.
انتهای پیام/2448/ز30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها