امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۲۱:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39553
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۳
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه آلمانی «تسایت»، بنابر اعلام گروهی از قضات آلمانی «کریستین ولف» رئیس‌جمهور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه آلمانی «تسایت»، بنابر اعلام گروهی از قضات آلمانی «کریستین ولف» رئیس‌جمهور پیشین این کشور دادگاهی می‌شود.

وی به اتهام تخلف مالی محاکمه خواهد شد. دادگاهی در هانوفر در این مورد تصمیم‌گیری کرده و قرار است روند دادرسی به پرونده ولف اول نوامبر پیگیری شود. 

دادستانی هانوفر ولف را در آوریل به دریافت رشوه متهم کرده است.‌

افشای دریافت وام مسکن کم بهره 500 هزار یورویی ولف و اقدام  وی در تهدید کردن سردبیر روزنامه «بیلد» مبنی بر خودداری از چاپ مقاله‌ای در این زمینه، درخواستها برای استعفای وی را افزایش داد.

به دنبال آن ولف در جریان مصاحبه تلویزیونی با 2 شبکه‌های خبری مهم آلمان اعلام کرد که «خطای بزرگی» مرتکب شده است که روزنامه «بیلد» را در زمینه انتشار اخبار مربوط به رسوایی مالی خود تهدید کرده است. اما در عین حال تصمیمی برای کناره‌گیری از قدرت ندارد.

رئیس جمهور آلمان را پارلمان به مدت 5 سال انتخاب می‌کند و برخی صاحب‌نظران سیاسی در آلمان خواهان حذف پست نمادین ریاست‌جمهوری در این کشور هستند.
انتهای ‌پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها