امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۴:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39577
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۰
تعداد بازدید: 80
سیدمهدی موسوی‌نژاد عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به عملکرد و ...

سیدمهدی موسوی‌نژاد عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به عملکرد و سوابق سرپرستان وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و علوم گفت: درباره آقایان فانی و توفیقی مباحث متعدد است و ابهاماتی وجود دارد.

وی عملکرد علی‌اصغر فانی و جعفر توفیقی را در قبال فتنه دارای مسائلی دانست و افزود: کسانی که می‌خواهند در راس مدیریت کشور فعالیت کنند، باید قانون را رعایت کرده و به خط قرمز‌های آن احترام بگذارند.

این نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه این افراد هیچ سنخیتی با اعتدال و مبانی برخوردار از اخلاق ندارند، تصریح کرد: باید بین مدیران و شعارهای رئیس‌جمهور توازنی باشد.

موسوی‌نژاد همچنین گفت: کسانی که افراط یا تفریط کردند مانند سال 78 و 88، نباید جایگاهی در قوه مجریه داشته باشند که این جزو شعارهای آقای روحانی است.

این نماینده مردم در خانه ملت با طرح این سؤال که آیا قانون‌شکنان سنخیتی با اعتدال دارند یا خیر، اظهار داشت: قطعا اگر آقای روحانی این افراد را معرفی کند باید به این سؤال هم پاسخ دهد.

موسوی‌نژاد با بیان اینکه قطعا مجلس به آقایان فانی و توفیقی درصورت معرفی به مجلس به عنوان وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش و علوم رای نخواهد داد، تصریح کرد: مجلس خط قرمزها را رعایت می‌کند و آنها را در مباحث خود لحاظ خواهد کرد؛ مجلس مقابل قانون‌شکنان و فتنه‌گران کوتاه نمی‌آید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها