امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۰:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3958
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۴
تعداد بازدید: 123
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان قدس، حمیدرضا حاجی‌بابایی ظهر امروز در بازدید از مجتمع آموزشی در حال ساخت شهرستان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان قدس، حمیدرضا حاجی‌بابایی ظهر امروز در بازدید از مجتمع آموزشی در حال ساخت شهرستان قدس اظهار داشت: با توجه به افزایش جمعیت و به تبع آن افزایش جمعیتی دانش‌آموزی باید مجتمع‌های آموزشی را در کشور افزایش داده و ساخت این مجتمع‌ها را بیش از گذشته مورد توجه قرار دهیم.

وی در ادامه سخنان خود به تراکم جمعیت دانش‌آموزی در شهرستان قدس اشاره کرد و  افزود: مدارس به صورت مجتمع آموزشی می‌تواند خدمات مطلوب‌تری را به دانش‌آموزان ارائه دهد.

این مسئول داشتن تجهیزاتی از جمله سالن ورزشی و نمازخانه را از جمله مزیت‌های مجتمع‌های آموزشی بیان کرد و گفت: ساخت این گونه مجتمع‌های آموزشی در مناطقی که با کمبود زمین مواجه هستند بسیار مطلوب است.

*توسعه مرکز آموزشی در شهرستان قدس ضروری است

در ادامه این مراسم رئیس آموزش و پرورش شهرستان قدس نیز بر توسعه مراکز آموزشی در این شهرستان تأکید کرد و گفت: با تمهیدات اندیشیده شده عملیات اجرایی این مجتمع آموزشی از دی سال 90 آغاز شده است.

عزیز کاظمی افزود: کاهش مشکلات آموزشی و رفع کمبود کلاس‌های درس از مهم‌ترین اهداف ساخت این مجتمع است.

وی ادامه داد: مجتمع آموزشی با معماری اسلامی ایرانی در سه مقطع تحصیلی و 45 کلاس درس و با ظرفیت حدود 2 هزار دانش‌آموز در حال ساخت است.

این مسئول اظهار داشت: این مجتمع آموزشی در چهار طبقه و با مساحت 9 هزار و 220 متر مربع زیربنا است که تا مهر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
انتهای پیام/2302/ق20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها