امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۰:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39581
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 67
محمد عظیمی سخنگوی جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در رابطه با لزوم تعریف ...

محمد عظیمی سخنگوی جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در رابطه با لزوم تعریف اعتدال و اعتدال‌گرایی از سوی رئیس جمهور گفت: شعار دولت، اعتدال‌گرایی است، یعنی مفهومی که در سطح جامعه معنادار است و شعار دولت هم بر اساس این مفهوم طراحی شده پس دولت باید بتواند این شعار را در عمل تحقق بخشد.

وی با اشاره به نیاز جامعه به اعتدال، اظهار داشت: تندروی در هر زمینه‌ای آفت است و مشکل بوجود می‌آورد. اعتدال در جامعه یک ضرورت قابل اعتنا است و از سوی دیگر افراط و تفریط نباید در برنامه‌ها و اقدامات آقای روحانی جایی داشته باشد. دولت باید در سازمان‌دهی، تغییرات ساختاری، برنامه‌ریزی، بهره‌گیری از نیروی انسانی و نهایتا در پیاده‌سازی برنامه‌ها و اقدامات، به شعار اعتدال خود جامه عمل بپوشاند.

سخنگوی جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه قطعا شعار اعتدال روحانی به سرنوشت جامعه مدنی خاتمی دچار نخواهد شد، تصریح کرد: روحانی ملاحظات لازم را در چارچوب معیارهای نظام لحاظ خواهد کرد زیرا خودش با این نظام رشد کرده و همگام با نظام، مسیر حرکت به سوی پیشرفت را پیموده و در تمامی فراز و فرودها همراه نظام بوده است. طبیعتا درک دقیق و شناخت عمیقی از مسائل انقلاب و نظام جمهوری اسلامی دارد، اما به هر ترتیب در هر مرحله‌ای مراقبت لازم است.

عظیمی در پایان با تاکید بر مراقبت روحانی به حضور افراطیون در کابینه یادآور شد: روحانی باید به اطرافیانش توجه داشته باشد و مراقب باشد کسانی که به او مشاوره می‌دهند، تصمیم‌سازی می‌کنند و در آینده هم به دنبال عملیاتی شدن برنامه‌های وی هستند، با مشی اعتدال‌گرایی او مخالفت نداشته و با تمام وجود این منش را درک کرده باشند که در این صورت با اطمینان می‌توان گفت، افراط و تفریط در دولت تدبیر و امید هیچ راهی نخواهد یافت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها