امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۱:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39583
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 152
سهیلا جلودارزاده عضو ارشد حزب اسلامی کار در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص ضرورت تعریف اعتدال از سوی ...

سهیلا جلودارزاده عضو ارشد حزب اسلامی کار در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص ضرورت تعریف اعتدال از سوی رئیس ‌جمهور گفت: آقای روحانی در جریان تبلیغات انتخاباتی خط و مشی خود را تبیین کرده بود.
وی افزود: برنامه‌ای که از سوی آقای روحانی پس از پیروزی در انتخابات ارائه شد، نشان‌دهنده اعتدالی است که در حوزه‌های مختلف اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی وجود دارد.
این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با اشاره به تشکیل کابینه یازدهم اظهار داشت: حضور چهره‌های معتدل در کابینه، تعریف عملی از اعتدال در حوزه‌های اجرایی و سیاسی - فرهنگی است؛ یعنی آقای روحانی  افرادی را معرفی کرده که معتقد است می‌توانند این خط و مشی را پیاده کنند.
جلودارزاده متذکر شد: رسانه‌ها با هر نوع وابستگی حزبی و جناحی باید این موضوع را درک کنند که با از دست‌دادن اعتماد مردم به نظام نمی‌توان به هیچ موفقیتی دست یافت.
وی بر همین اساس خاطر نشان کرد: رسانه‌ها می‌توانند با انعکاس اقدامات مثبت و انتقادات بجا از دولت، نقش به‌سزایی در تحقق شعار اعتدال داشته باشند.
جلودارزاده با اشاره به سرمایه اعتماد مردم به نظام جمهوری اسلامی اظهار داشت: اعتماد مردم به نظام سرمایه‌ای است که هر مشکلی را حل خواهد کرد و هر نظامی که پشتوانه اعتماد مردم را داشته باشد شکست‌ناپذیر خواهد بود.
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اختلافات سیاسی هیچ دردی را از جامعه امروز درمان نمی‌کند، گفت: از سال ۸۴ تا امروز شرایطی به وجود آمد که دو جناح معروف سیاسی کشور از هم فاصله گرفتند و با حذف تدریجی یک جناح، صلح و دوستی از بین رفت که این اتفاقات مغایر اعتدال است.
جلودارزاده با اشاره به شرایط جنگ بدر در صدر اسلام یادآور شد: ما نباید به دنبال اختلاف‌پراکنی باشیم و باید شرایطی را به وجود بیاوریم که صلح و آرامش که خواسته ملت ایران است، در جامعه حکم‌فرما شود.
وی تأکید کرد: همه باید به سمت هدف مشترک که نزدیک شدن به خدا و خدمت به مردم است برویم و اگر بخواهیم به اختلافاتی که شیاطین در میان جوامع ایجاد می‌کنند دامن بزنیم، نمی‌توان به جامعه آرمانی رسید.
عضو شورای مرکزی حزب اسلامی کار در پایان با اشاره به لزوم توجه همه گروه‌های سیاسی به حقیقت شعار «جامعه مدنی» گفت: بنده همیشه به گفت‌وگو معتقدم و هر فردی از هر جناحی بخواهد شرایط آرامش و تبادل نظر و مشورت را بر هم بزند، مطرود است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها