امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۱:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39588
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 45
امیر خجسته نماینده همدان در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با ارائه گزارش جلسه عصر امروز کمیسیون امور ...

امیر خجسته نماینده همدان در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با ارائه گزارش جلسه عصر امروز کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس اظهار داشت: در این جلسه از زحمات و خدمات وزیر سابق کشور تجلیل شد.
وی افزود: اعضای کمیسیون تصمیم گرفتند تا از خدمات آقای نجار در طول دوران تصدی وزارت کشور به نحو شایسته قدردانی کنند که این کار امروز صورت گرفت.
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس در ادامه با اشاره به شرایط ویژه کشور و فعالیت اصحاب فتنه و سایر مشکلات موجود در زمان حضور نجار در وزارت کشور، گفت: نگاهی به مجموعه اقدامات آقای نجار در وزارت کشور نشان از تسلط خاص او به مباحث داخلی داشت که اکنون نتایج ارزشمند آن خود را نشان می‌دهد.
خجسته تصریح کرد: نجار نیز در این جلسه با اشاره به اقدامات صورت گرفته در کمیسیون شوراها، از نقش ویژه و برجسته کمیسیون در حمایت و کمک به وزارت کشور تشکر کرد.
«آقای نجار تصریح کرد که با وحدت و همدلی بی‌مثالی که بین وزارت کشور و کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس ایجاد شد، اتفاقات بسیار مبارکی در حوزه وزارت کشور به وقوع پیوست که یکی از نتایج آن برگزاری همزمان شکوهمند انتخابات ریاست جمهوری و شوراها بود».
نماینده همدان در مجلس خاطرنشان کرد: وزیر سابق کشور در این جلسه از کمیسیون شوراها به عنوان اتاق فکر انتخابات نام برد و تأکید کرد که یکی از اقدامات بسیار اساسی و ارزشمند مجلس که با حمایت و هدایت این کمیسیون صورت گرفت، تصویب ماده 31 قانون انتخابات ریاست جمهوری بود که در پیشبرد امور، کمک فراوانی به ما کرد.
در پایان این جلسه رئیس کمیسیون امور شوراهای مجلس با اهدای لوح و یک جلد کلام‌الله مجید از خدمات مصطفی محمدنجار وزیر سابق کشور تقدیر کرد و خواستار حضور وی در جلسات این کمیسیون برای انتقال تجربیات ارزنده‌‌‌اش به نمایندگان ملت شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها