امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۶:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3959
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۴
تعداد بازدید: 165
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، حسین بیدمشکی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی اعلام چند فقره سرقت از منازل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، حسین بیدمشکی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی اعلام چند فقره سرقت از منازل مسکونی در محدوده خواجه ربیع و بلوار طبرسی شمالی مشهد کارآگاهان پایگاه شرق پلیس آگاهی با هدایت سرهنگ محمدزاده تحقیقات وسیعی را آغاز و به سرنخ‌هایی دست یافتند که رد پای دو سارق حرفه‌ای را در ارتکاب این سرقت‌ها نمایان می‌ساخت.

بیدمشکی خاطرنشان کرد: پلیس در اقدامی اطلاعاتی پس از تعقیب و ردزنی‌های پوششی دو متهم را هنگام ارتکاب سرقت از یک منزل مسکونی دستگیر کردند.

وی افزود: این دو سارق سابقه‌دار تاکنون به 17 فقره سرقت اعتراف کرده‌اند و تحقیقات از آنها ادامه دارد.

رئیس پلیس آگاهی خراسان‌رضوی خاطرنشان کرد: همچنین کارآگاهان پایگاه غرب پلیس آگاهی مشهد در پی اعلام چند فقره سرقت از منازل مسکونی در منطقه قاسم‌آباد و غرب مشهد با تحقیقات وسیع سه سارق حرفه‌ای را به طور نامحسوس زیر نظر گرفتند.

وی افزود: کارآگاهان با هدایت سرگرد دیزاوندی این سارقان را هنگام ارتکاب سرقت دستگیر کردند و متهمان تاکنون به ارتکاب 13 فقره سرقت اعتراف کرده‌اند.

32 سارق راز 138را در مشهد فاش کردند

بیدمشکی در ادامه اظهار کرد: در اجرای مرحله دیگری از طرح تشدید مبارزه با سرقت‌ها 32 سارق حرفه‌ای را در مشهد دستگیر کردند.

وی ادامه داد: کارآگاهان مبارزه با سرقت با همکاری پایگاه‌های چهارگانه پلیس آگاهی در اجرای این عملیات پس از چندین روز تحقیقات میدانی و انجام کنترل‌های نامحسوس با همکاری پلیس مشهد و اجرای گشت‌های محسوس و نامحسوس توانستند 32 سارق حرفه‌ای کیف قاپ سارق موتور سیکلت و سارقان حرفه‌ای لوازم و قطعات خودرو را شناسایی و دستگیر کنند.

رئیس پلیس آگاهی خراسان‌رضوی افزود: در این عملیات 19 دستگاه خودرو، 11 دستگاه موتورسیکلت کشف و به مالباختگان تحویل داده شد.

بیدمشکی تصریح کرد: 11 فقره سرقت داخل خودرو و  45 فقره سرقت قطعات خودرو به همراه مقادیر زیادی اقلام سرقتی کشف و ضبط شد.

وی بیان کرد: پلیس آگاهی خراسان‌رضوی با دعوت بیش از 100 شاکی به منظور اجرای طرح شناسایی سارقان به عنف و کیف‌قاپی در پلیس آگاهی موفق به کشف تعدادی از پرونده‌های سرقت کیف قاپی و تلفن همراه در مشهد شد.

بیدمشکی از شهروندان فهیم و قانونمدار خواست پلیس را امین خود دانسته و در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را به شماره تلفن 2183700 ستاد خبری پلیس آگاهی خراسان‌رضوی اطلاع دهند.

انتهای پیام/70003/ش‌30/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها