امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۱:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39596
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 69
حسن سماواتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: مأموران مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان ایلام پس از اطلاع از اینکه ...

حسن سماواتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: مأموران مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان ایلام پس از اطلاع از اینکه افرادی غیر بومی در امر تهیه و توزیع مواد مخدر به طور گسترده در سطح استان فعالیت دارند، شناسایی و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار داد.

وی افزود: مأموران مبارزه با مواد مخدر استان ایلام با تشکیل گروه‌های ویژه موفق شدند دو نفر را که قصد ورود یک محموله مواد مخدر برای توزیع در استان را داشتند، دستگیر کنند.

وی ادامه داد: این دو قاچاقچی حرفه‌ای در یک عملیات غافلگیرانه پلیسی به همراه دو دستگاه خودرو پراید شناسایی و دستگیر شدند.

جانشین انتظامی استان ایلام تصریح کرد: در بازرسی از خودروهای توقیفی مقدار 19 کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به صورت ماهرانه‌ای داخل خودرو جاسازی شده بود، کشف شد.

سماواتی تصریح کرد: در نخستین فرصت متهمان همراه مواد مکشوفه تحویل مراجع قضایی استان ایلام شدند.

جانشین انتظامی استان ایلام گفت: این فرماندهی در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی در استان طرح‌های مختلفی را اجرا و با متخلفان برخورد شدید خواهد کرد.
انتهای پیام/2246/ع30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها