امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۸:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39612
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۰
تعداد بازدید: 106
سرویس فضای مجازی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به منظور سهولت در ارائه مهم‌ترین اخبار سایت‌ها و روزنامه‌های روز کشور به مخاطبان خود، ...

سرویس فضای مجازی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به منظور سهولت در ارائه مهم‌ترین اخبار سایت‌ها و روزنامه‌های روز کشور به مخاطبان خود، مهم‌ترین اخبار این رسانه‌ها را به صورت روزانه در یک بسته خبری آماده و منتشر می‌کند. در ادامه مهم‌ترین اخبار سایت‌ها و روزنامه‌های کشور در روز سه شنبه 05/06/92 می‌آید:

*رتبه یکی که کلاس کنکور نرفته است/ موسسات کنکور تماس گرفتند که بگو ما مشاورت بودیم!
 
 سایت رجا نیوز به سراغ نفر اول کنکور علوم انسانی رفته و با زهرا مشایخی مصاحیه مفصلی را ترتیب داده است در این مصاحبه زهرا مشایخی می‌گوید: خیلی از موسسات کنکور زنگ زدند و خیلی هم اصرار داشتند اجازه بدهم بگویند مشاور من بوده‌اند، ولی من گفتم فقط مشاورهای مدرسه‌ام را داشته‌ام.

متن کامل مصاحبه را اینجا بخوانید.
 
*احتمال انتصاب سلطانی‌فر در یک پست کلیدی دولت
 سایت نماینده از احتمال انتصاب سلطانی‌فر در یک پست کلیدی دولت خبر داد؛ این سایت نوشت: برخی اخبار رسیده حاکیست، حکم معاونت سیاسی وزارت کشور قرار است به نام مسعود سلطانی‌فر زده شود.

متن کامل خبر را اینجا بخوانید.
 
*آیا «کلید» همان «داس» ‌است؟!
 محمد ودود حیدری مدیر مسئول روزنامه جوان طی یادداشتی در این روزنامه نوشت: احترام به مسئولان قبلی و کلیات تصمیمات آنها و روندهای اجرایی کشور در دوره‌های قبل، از نکاتی است که اگر رعایت نشود با سلب اعتماد عمومی همراه بوده و قطعاً آفات آن گریبانگیر سیستم اداری و اجرایی کشور خواهد شد.

این یادداشت را می توانید اینجا بخوانید.
 
*تعظیم «اسپایدرمن» و «بن‌تن» مقابل «شکرستانی‌ها»
 همچنین سایت مشرق نوشت: نوشت‌افزارهای شکرستان با استقبال مناسب مردم کشور مواجه شده است.

متن کامل گزارش را اینجا بخوانید.
 
*عرعور؛ مخترع فتاوای قابلمه‌کوبی و چرخ‌کردن گوشت شیعیان+عکس
 
 این سایت در گزارشی دیگر آورده است: طبق اسناد موجود «عدنان عرعور» شیخ فتنه‌گر وهابی، هنگام گذراندن دوره خدمت سربازی خود، انحراف اخلاقی شدید داشت که به همین علت در دادگاه نظامی سوریه محکوم شد؛ وی اکنون فتوای تکفیر شیعیان و علوی‌ها را صادر کرده است.

متن کامل این گزارش را اینجا بخوانید.
 
 
*آشفتگی آماری را تکرار نکنیم
 
 و در ادامه سایت عصر ایران با توجه به تناقضات در آمار مقامات اقتصادی دولت جدید، نوشت: یکی از بلایایی که دولت قبلی را گرفتار کرد و به تبع آن اقتصاد و اقتصاددانان و سرمایه‌گذاران و فعالان بازار را سرگردان ساخت، همین آشفتگی آماری بود.

متن کامل این خبر را اینجا بخوانید.
 
*الگویی برای خواص بی‌بصیرت که آقازاده‌های منحرف دارند
 
 سایت برهان در مطلبی تحت عنوان الگویی برای خواص بی‌بصیرت که آقازاده‌های منحرف دارند نوشت: یکی از مقاطعی که منافقین تلاش کردند تا آیت‌الله طالقانی را در مقابل امام(ره) قرار دهند، دستگیری فرزندان وی بود؛ با این حال، واکنش به‌موقع طالقانی و اعلام اطاعت از امام خمینی توسط وی باعث شد تا نقشه منافقین با شکست مواجه شود.

متن کامل این گزارش را اینجا بخوانید.
 
*تجدید خاطرات خوش با مجید و بی‌بی و قصه‌هایشان
 
 باشگاه خبرنگاران جوان به بهانه بازپخش «قصه‌های مجید» از شبکه تماشا نوشت: بسیاری از جوانان و کودکانی که در دهه 60 به دنیا آمده‌اند با سریال«قصه های مجید» خاطره دارند؛ این سریال که از سال 1371 شروع به پخش کرد توانست افراد زیادی را دقایقی پای خود بنشاند و لبخندی را بر لب‌ها بیاورد.

متن کامل این یادداشت را اینجا بخوانید.
 
*حرف آخر قالیباف به هاشمی؛ در شهرداری می‌مانم
 
 و در آخر امروز روزنامه کیهان در بخش اخبار ویژه خود نوشت: قالیباف به محسن هاشمی گفته است که درشهرداری می‌ماند.

اخبار ویژه روزنامه کیهان را اینجا بخوانید.
 
 
بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها