امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۳:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39622
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۱
تعداد بازدید: 64
علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جزئیات جلسه امروز ...

علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جزئیات جلسه امروز کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری را تشریح کرد.

وی اضافه کرد: در این جلسه 2 ماده از طرح سنجش و پذیرش دانشجو (اعاده شده از شورای نگهبان) برای تامین نظر این شورا اصلاح شد.

سلیمی گفت: در این جلسه کلیات طرح مربوط به فنی حرفه‌ای‌ها تصویب شد و اکنون قرار است درباره جزئیات آن بحث شود.

* نظر شورای نگهبان درباره مصوبه سنجش و پذیرش دانشجو

به گزارش فارس، طرح سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور مصوب جلسه مورخ شانزدهم مردادماه یک‌هزار و سیصد و نود و دو مجلس شورای اسلامی در جلسه مورخ 30 /05 /1392 شورای نگهبان مورد بحث و بررسی قرار گرفت که نظر این شورا به شرح زیر است:

1- انجام تمامی وظایف و اختیارات مقرر در این قانون باید با رعایت سیاست‌های کلی نظام و مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی باشد و الاّ مغایر اصل 57 قانون اساسی شناخته شد.

2- در بند(ث) ماده 3 منظور از «بررسی و تصمیم‌گیری در امور ارجاعی» از طرف شوراهای مذکور در این بند ابهام دارد؛ پس از رفع ابهام اظهارنظر خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها