امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۳:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39625
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۲
تعداد بازدید: 122
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، دانشگاه علوم پزشکی مازندران نسبت به خبر «تکرار قصه رها کردن بیمار در ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، دانشگاه علوم پزشکی مازندران نسبت به خبر «تکرار قصه رها کردن بیمار در کنار بیمارستان» واکنش نشان داد.

در این پاسخنامه از حساسیت رسانه‌ای خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس تشکر شد و تاکید شد: "بیمار آقای ح - ن به شماره پرونده 814496 در بیست و سوم مرداد ماه به علت عفونت محل «اکسترنال فیکساتور» در بخش ارتوپدی مرکز آموزشی درمانی حضرت امام خمینی (ره) ساری بستری شد.

در بستری 23 مردادماه، بیمار مورد نظر، تحت مشاوره‌های متعدد عفونی، قلب و بیهوشی قرار گرفت.

در این پاسخنامه آمده است: این بیمار در 25 مرداد ماه برای شستشوی زخم به اتاق عمل منتقل شد. بعد از مراقبت‌های انجام شده و اقدامات دارویی و پانسمان­های مکرر زخم با رفع عفونت محل، بیمار در سوم شهریور با خلاصه پرونده از بیمارستان مرخص شد.

 به علت عدم مراجعه همراه بیمار، این بیمار روز یکشنبه در بخش ارتوپدی اتاق چهار به شماره تخت 19 همچنان باقی ماند و روز دوشنبه با آمدن همراهان، بیمار به اتفاق همراه از بیمارستان مرخص و خارج شد.

در هر دو بار بستری بر اساس ماده 92 (حوادث ترافیکی) هزینه‌ای از بیمار دریافت نشده است.

توضیح فارس

خبرنگار فارس بر اساس گفته‌های بیمار، اقدام به انتشار این خبر کرده است.

اقدام خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به این علت صورت گرفت که اگر شهروندی به هر دلیلی در خیابان‌ رها شده است، دستگاه‌های مسئول به وظیفه خود عمل کنند. 
انتهای پیام/86004/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها