امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۱:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39645
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۱
تعداد بازدید: 90
حجت‌الاسلام سید علی طاهری سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با ...

حجت‌الاسلام سید علی طاهری سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون فرهنگی، گفت: در جلسه امروز، از آقایان حسینی و عباسی وزرای سابق ارشاد و ورزش دعوت کردیم تا برای تشکر کمیسیون از خدمات‌شان، در جلسه حضور داشته باشند.

وی با بیان اینکه تشکر از خدمات وزرای سابق اقدام ارزشمندی که در برخی کمیسیون های تخصصی مجلس صورت می‌گیرد، افزود: در جلسه امروز، اعضای کمیسیون فرهنگی ضمن تقدیر از خدمات آقایان حسینی و عباسی برای آنان آروزی موفقیت کردند.

نماینده مردم گرگان در ادامه با اشاره به بررسی طرح اصلاح قانون الحاق یک تبصره به ماه واحده قانون تمرکز امور مربوط به تاکسیرانی در کمیسیون فرهنگی گفت: کلیات این طرح در کمیسیون فرهنگی به عنوان کمیسیون فرعی رد شد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه با اشاره به حضور سرپرست وزرات ورزش و جوانان در کمیسیون فرهنگی، تصریح کرد: در این جلسه آقای صالحی امیری گزارشی از برنامه‌های خود به نمایندگان ارائه کردند تا در صورتی که ایشان به عنوان گزینه پیشنهادی وزارت ورزش معرفی شدند، کمیسیون فرهنگی با ایشان بیگانه نباشد.

وی در پایان گفت که اعضای کمیسیون فرهنگی فعلا نظر سلبی یا ایجابی درباره صالحی امیری ندارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار