امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۸:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39647
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۱
تعداد بازدید: 113
رحیم زارع نماینده مردم آباده در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه امروز ...

رحیم زارع نماینده مردم آباده در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی طرح دو‌فوریتی تمدید مهلت اجرایی آزمایشی قانون اصلاح قانون بیمه اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسائل نقلیه موتوری زمینی در مقابل شخص ثالث مورد بحث قرار گرفت و بدون هیچ اصلاحی تا پایان سال 93 مجددا تمدید شد تا در این فرصت لایحه اصلاحی جدید به مجلس ارائه شده و به تصویب برسد.

وی افزود: در ادامه جلسه اعضای کمیسیون لایحه بیمه اجباری حوادث طبیعی ساختمان را در دستور کار خود داشتند و با تصویب مواد 4 تا 11 این لایحه کار بررسی و تصویب آن در کمیسیون به پایان رسید.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: این لایحه به منظور جبران بخشی از خسارات مالی ناشی از حوادث طبیعی همچون سیل، زلزله، توفان، صاعقه، سنگینی برف، رانش زمین و ریزش کوه تدوین شده و همه ساختمانها اعم از مسکونی و تجاری از ابتدای سال 93 تحت پوشش بیمه اجباری حوادث طبیعی ساختمان قرار خواهند گرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها