امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۳:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39649
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۱
تعداد بازدید: 95
غلامرضا کاتب سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص ...

غلامرضا کاتب سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص جلسه امروز اعضای این کمیسیون در مجلس اظهار داشت: امروز جلسه مشترکی با معاونت نظارت راهبردی رئیس جمهور داشتیم.

وی افزود: موضوع اصلاح بودجه سال 92 کل کشور از جمله مباحثی بود که در جلسه امروز مطرح شد؛ تقاضای آقای نوبخت این بود که برخی اصلاحات در بودجه انجام شود که یکی از این موارد مربوط به بند 2-7 می‌شد که بر اساس آن به دولت اجازه داده شده برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام 10 درصد امکان جابجایی اعتبار داشته باشد که البته اعضای کمیسیون با این اصلاح موافق هستند.

وی افزود: همچنین آقای نوبخت در جلسه امروز در خصوص بودجه سال 93 هم گفت که «ما لایحه بودجه را 13 آذرماه به مجلس ارائه می‌دهیم تا قانون مداری خود را ثابت کنیم و بر اساس قانون برنامه، باید عملکرد این قانون به همراه لایحه در مجلس ارائه شود که ما این کار را هم در زمان ارائه بودجه انجام می دهیم».

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اظهار داشت: موضوع تشکیل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی که پیش از این یک فوریت آن در مجلس به تصویب رسیده بود نیز در جلسه امروز مطرح شد و دوستان دولت اعلام کردند که آمادگی ارائه لایحه در این رابطه را دارند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها