امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۴:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39660
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۴
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، دومین جشنواره سراسری میلاد سرخ عصر امروز طی مراسمی کوچک در مجتمع فرهنگی فدک اردبیل با حضور شفیع آقامحمدیان مدیرعامل ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، دومین جشنواره سراسری میلاد سرخ عصر امروز طی مراسمی کوچک در مجتمع فرهنگی فدک اردبیل با حضور شفیع آقامحمدیان مدیرعامل مرکز گسترش سینمایی مستند و تجربی، جلیل عرفان‌منش معاونت آثار سازمان سینمایی، مهدی عظیمی میرآبادی معاونت امور فعالیت‌های سازمان سینمایی و حبیب‌الله کاوش سخنگوی شورای صنفی نمایش آغاز به کار کرد.

شفیع‌ آقامحمدیان در این مراسم گفت: از هنرمندانی که برای حضور در این جشنواره به اردبیل آمدند تشکر می‌کنم تا بتوانیم این مراسم را افتتاح کنیم.

همچنین آقای احمد طالب‌نژاد کتاب «تعزیه، تراژدی، سینما» را به چاپ رساندند که قرار است در این جشنواره رونمایی شود. این کتاب درباره آیین‌های مذهبی است که کتاب ذی‌قیمتی به حساب می‌آید.

وی همچنین اظهار داشت: هدف ما از برگزاری جشنواره یکی چاپ شدن همین کتاب‌ها و دیگری توزیع آن در سراسر کشور است.

آقامحمدیان تأکید کرد: اردبیل یک شهر مذهبی است و ما باید از همه کارکنان ارشاد اردبیل برای برگزاری این جشنواره سپاسگزاری کنیم.

در خاتمه زنگ آغاز دومین جشنواره سراسری میلاد سرخ توسط شفیع آقامحمدیان و مدیرکل ارشاد اسلامی استان اردبیل به صدا درآمد.

براساس این گزارش در این مراسم هنرمندانی نظیر حبیب کاوش، انسیه شاه‌حسینی، احمد طالبی‌‌نژاد، پناه‌برخدا رضایی، نقی نعمتی، مصطفی دالایی، محمد صدری و محمدتقی فهیم حضور داشتند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها