امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۱:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39677
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۱
تعداد بازدید: 86
سید مهدی موسوی نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره ...

سید مهدی موسوی نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون انرژی مجلس گفت: اعضای این کمیسیون پذیرای وزیر نیروی دولت دهم بودند که در این جلسه از زحمات آقای نامجو در طول تصدی‌گری وی بر وزارت نیرو تقدیر به عمل آوردند.

وی افزود: همچنین بنا بود تا در جلسه امروز موضوع تحقیق و تفحص از وزارت نفت به دنبال بلوکه شدن 3 هزار میلیارد دلار از درآمدهای نفتی کشور به دنبال واسطه‌گری شخصی مورد بحث و بررسی قرار گیرد که به دلیل تاخیر رئیس شرکت ملی نفت ایران برای حضور در جلسه کمیسیون، بررسی این موضوع به جلسه بعد موکول شد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس اظهار داشت: در این جلسه رئیس کمیسیون به تشریح وضعیت اقتصادی کشور پرداخت و در ادامه به دنبال اظهار نظر یکی از اعضای شرکت نفت مبنی بر تغییر رئیس کمیسیون انرژی مجلس این موضوع با واکنش تعدادی از اعضای کمیسیون انرژی مواجه شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها