امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۴:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39678
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۱
تعداد بازدید: 69
سیدمحمد بیاتیان نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به ارائه گزارشی ...

سیدمحمد بیاتیان نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به ارائه گزارشی از جلسه عصر امروز (سه‌شنبه) اعضای کمیسیون متبوعش پرداخت و بررسی طرح الحاق یک تبصره به ماده 17 قانون ساختار نظام جامع رفاه و تأمین اجتماعی و اصلاح برخی از مواد قانون تأمین اجتماعی ماده مورد بررسی بند (الف) ماده یک را اولین دستور کار این جلسه دانست و اظهار داشت: این طرح به عنوان کمیسیون فرعی به کمیسیون صنایع و معادن ارسال شده بود که در این جلسه پس از بحث و بررسی به تصویب رسید.

وی با بیان اینکه طرح مذکور درباره مشاغل سخت و زیان‌آور مانند معادن بود، افزود: در این طرح بر بازنشستگی پیش از موعد این افراد و حمایت بیمه از آنان، تأکید شده است.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس در ادامه بررسی طرح اصلاح قانون الحاق یک تبصره به ماده واحده قانون راجع به تمرکز امور مربوط به تاکسیرانی شهر تهران زیر نظر شهرداری تهران تبصره مورد بررسی تبصره 2 را دیگر دستور کار این کمیسیون خواند و تصریح کرد: این طرح نیز پس از بحث و تبادل‌نظر، به تصویب رسید.

وی در خاتمه خاطرنشان کرد: این طرح هم درباره کیفیت خودروهای وارداتی و نیز موضوع رفاه و آسایش مردم بود که با حضور مسئولان ذی‌ربط مورد رسیدگی قرار گرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها