امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۹:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39704
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۲
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، گروه تروریستی «آزادگان شام» امروز سه‌شنبه با حمله به مزرعه «المدمومه» از ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، گروه تروریستی «آزادگان شام» امروز سه‌شنبه با حمله به مزرعه «المدمومه» از توابع ریف ادلب در شمال غربی سوریه آن را به تصرف درآوردند.

در جریان تصرف این مزرعه عناصر مسلح اقدام به بریدن سر 19 نفر از اهالی شیعی این مزرعه کردند که در میان آنها 3 کودک و 6 زن مشاهده می‌شوند.

عناصر مسلح تنها به دلایل طایفه‌ای و مذهبی و به اتهام مشارکت مردان این مزرعه در عملیات‌های ارتش سوریه و در دفاع از فرودگاه نظامی «ابو الظهور» در ریف سراقب از توابع ریف ادلب در شمال غربی سوریه دست به این جنایت زدند.

گزارش شده است که در مزرعه «المدمومه» که در 17 کیلومتری فرودگاه نظامی «ابو الظهور» قرار دارد، هیچ حضور نظامی از ارتش سوریه وجود نداشت و این مزرعه متشکل از 20 خانوار بود که مورد حمله گروه تروریستی «آزادگان شام» از گروه‌های نزدیک به گروه «جبهه النصره» قرار گرفت و عناصر این گروه اقدام به بریدن سر 19 نفر از اهالی شیعی این مزرعه کردند.

از سوی دیگر و از دمشق گزارش شده است که عناصر مسلح با شلیک 5 قبضه خمپاره باشگاه ورزشی «الفیحاء» در منطقه «العدوی» دمشق را گلوله باران کردند.

در جریان این حمله شماری از شهروندان سوری زخمی شدند.
انتهای پیام/ز 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها