امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۹:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39716
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۲
تعداد بازدید: 68
سید تقی نوربخش در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره اولویت های کاری خود در این سازمان بیمه گر اجتماعی اظهار داشت: تأمین اجتماعی 35 میلیون نفر ...

سید تقی نوربخش در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره اولویت های کاری خود در این سازمان بیمه گر اجتماعی اظهار داشت: تأمین اجتماعی 35 میلیون نفر بیمه شده اصلی و تبعی و یک میلیون و 800 هزار نفر مستمری‌بگیر دارد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه مکانیزم سازمان براساس منابع و مصارف است بنایراین باید در تأمین اجتماعی تعادل بین منابع و مصارف داشته باشیم.

نوربخش یادآور شد: در بودجه سال جاری تأمین اجتماعی 3 هزار میلیارد تومان کسری وجود دارد که باید با تعادل بین منابع و مصارف حل شود.

مدیرعامل جدید تأمین اجتماعی خاطرنشان کرد: اعتلا دار کردن دفترچه های تأمین اجتماعی از دیگر اولویت های بنده در تأمین اجتماعی است.

وی با اشاره به اینکه حوزه‌های فعالیت سازمان تأمین اجتماعی درمان، بیمه و فعالیت‌های اقتصادی است گفت: مزیت‌های تأمین اجتماعی پرداخت مستمری و ایجاد بنگاه‌های سرمایه‌گذاری برای تأمین منابع مالی آینده سازمان است تا بتواند بر اساس نرخ تورم به بیمه‌شدگان خود مستمری پرداخت کند.

نوربخش به نحوه درآمد و هزینه این سازمان اشاره کرد و گفت: یکی از چالش‌های تأمین اجتماعی محاسبه هزینه‌هاست که نیاز به بازنگری و تغییر دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها