امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۲۰:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39721
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۲
تعداد بازدید: 94
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، علی ربیعی با اشاره به اینکه یکی از برنامه‌های بنده برای مدیران و رؤسای زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، علی ربیعی با اشاره به اینکه یکی از برنامه‌های بنده برای مدیران و رؤسای زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انتخاب افراد غیر سیاسی و صرفاً تخصصی است، اظهار داشت:‌ بنده با کمک دوستان در هیئت امنا برنامه‌های افراد متعددی را مورد مطالعه قرار دادیم که در نهایت دکتر سیدتقی نوربخش برای مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی انتخاب شد.

وی تصریح کرد: در مسیر انتخاب سیدتقی نوربخش با کارشناسان و مدیران داخلی سازمان مذاکرات بسیاری انجام شد و شاخص‌ها و ملاک‌های تعیین مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی محورهایی چون مدیریت قوی، آشنایی به سازمان، تحول‌خواهی و پاک‌دستی بود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرد:‌ در نهایت و با مشورت‌هایی که صورت گرفت نوربخش به عنوان مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی انتخاب شد که وی از پزشکان قدیمی و متخصص سازمان است و در سازمان تأمین اجتماعی سال‌های متمادی به عنوان مدیر در بخش‌های مختلف فعالیت کرده است.

ربیعی تصریح کرد: امیدوارم با حضور مدیرعامل جدید تأمین اجتماعی (نوربخش) به وعده‌هایی که در دولت تدبیر و امید داده‌ایم بتوانیم عمل کنیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه به برخی از سرفصل‌های برنامه مدیرعامل جدید تأمین اجتماعی اشاره کرد و گفت: اصلاح ساختار تقویت نظام مدیریتی، بحث جدی منابع و مصارف سازمان و همچنین بالا بردن اعتبار دفاتر بیمه‌ای در مراکز درمانی از جمله برنامه‌های نوربخش در تأمین اجتماعی خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها