امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۴:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39742
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۰۲
تعداد بازدید: 51
مصطفی طلوعی امروز در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: در راستای اجرای طرح مبارزه با انواع قاچاق ماموران پلیس آگاهی استان اقدامات مختلفی ...

مصطفی طلوعی امروز در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: در راستای اجرای طرح مبارزه با انواع قاچاق ماموران پلیس آگاهی استان اقدامات مختلفی را انجام می‌دهند.

وی با اشاره به اینکه در چند روز اخیر نیز ماموران مبارزه به قاچاق در حین کنترل خودروهای عبوری به شش دستگاه خودرو مشکوک شدند، اضافه کرد: با انجام تمهیدات لازم این خودرو با علائم هشدار دهنده مورد بازرسی قرار گرفتند.

رئیس پلیس آگاهی استان زنجان خاطر نشان کرد: ماموران در بازرسی‌های انجام شده از این خودروها 179 هزار و 400 نخ سیگار هزار و هشت بسته توتون،  7 هزار دستکش خارجی، یک هزار و 645 ثوب البسه، 276 دستگاه لوازم برقی و 3 هزار قلم لوازم آرایشی و بهداشتی کشف کردند.

وی در ادامه به کشف بیش از 13 هزار تن برنج قاچاق در زنجان نیز اشاره کرد و گفت: پلیس در طول هفته جاری همانند گذشته در مبارزه با قاچاق کالا و ارز بسیار مصمم بوده و طرح‌های مختلفی را اجرایی کرده است.

طلوعی تصریح کرد: ماموران مبارزه با قاچاق کالا با چند روز کار اطلاعاتی از ترانزیت کالای قاچاق توسط چندین خودرو مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: با تعقیب و مراقبت‌های صورت گرفته و در یک عملیات گسترده ماموران پلیس موفق به شدند، دو دستگاه خودرو را متوقف کنند که پس از بازرسی از آنها 13 هزار و 324 تن برنج خارجی کشف شد.
انتهای پیام/73005/ذ20
برچسب ها:
آخرین اخبار