امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۸:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39749
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۰
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان میاندرود 50 نفر از مردم روستای کوهپایه‌ای اوسا در جنوب این شهرستان به دلیل استفاده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان میاندرود 50 نفر از مردم روستای کوهپایه‌ای اوسا در جنوب این شهرستان به دلیل استفاده از آب شرب آلوده به نوعی میکروب مبتلا شدند که این مسئله موجب بیماری اسهال شدند.

مردم این روستا پیش از این نیز بارها به صورت حضوری از طریق ارسال نامه به دهیاری و مسئولان آب و فاضلاب روستایی شهرستان همچنین آبفار استان نسبت به این مشکل در محیط زندگی خود هشدار داده بودند.

این بیماری با گذشت بیش از دو هفته از فراگیر شدن خود در این روستای مازندران همچنان سیل مردم را روانه درمانگاه می‌کند و این در حالی اتفاق افتاده است.

بر اساس آماری که به تایید مسئولان بهداشتی شهرستان رسید تا تاریخ 31 مرداد 50 نفر در این روستا بیمار شدند که روند جولان‌دهی این بیماری در فصل گرم سال همچنان ادامه دارد.

متولیان بهداشت شهرستان ساری و میاندرود در حال حاضر به صورت موقت و مقطعی با نصب بنرهایی در این منطقه توصیه‌های بهداشتی را به مردم داده‌اند تا شاید در آینده نزدیک با تدبیر مسئولان آبفار مازندران، مردم از این مشکل رهایی یابند.
انتهای پیام/86021/ح20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها