امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۹:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39772
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۲
تعداد بازدید: 93
علیرضا ذاکر اصفهانی امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به اینکه یکی از اولویت‎های استان گسترش صنعت گردشگری و توریست است، اظهار کرد: ...

علیرضا ذاکر اصفهانی امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به اینکه یکی از اولویت‎های استان گسترش صنعت گردشگری و توریست است، اظهار کرد: اولویت استان با توجه به شرایط آلایندگی و اینکه صنایع بیش از حد آلوده برای کلان شهر اصفهان که بیش از 8 هزار واحد صنعتی داریم، بر مبنای توجه به مسائل زیست محیطی و نیز گردشگری قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه در حوزه صنعت و در بخش نرم‎افرازی تمرکز خود را بیشتر کرده‎ایم، افزود: ما تمام تلاش کردیم که صنایع را در حین اینکه حفظ می‎کنیم اما مقابله با آلایندگی را توسعه دهیم.

استاندار اصفهان با بیان اینکه صنایع پاک را در دستور کار خود قرار دادیم، تصریح کرد: اکنون وضعیت استان اصفهان به لحاظ گازرسانی،مخابرات،آب شرب، راه‎ها و شوارع جایگاه خوبی دارد و هیچ سرمایه‎گذاری نیست که در خصوص این امکانات کمبودی داشته باشد.

وی ادامه داد: در خصوص دامپروری و کشاورزی نیز با توجه به خشکسالی‎های اخیر اقدامات خوبی صورت گرفته است اما علاوه بر گردشگری ظرفیت و توانمندی و زیر ساخت‎ها نقاط استان افزایش یافته است.

ذاکر اصفهانی با بیان اینکه یک هزار و 500 میلیارد تومان سرمایه‎‎گذاری در بخش گردشگری و در این چهار سال انجام شده است.
انتهای پیام/63012/ذ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها