امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3982
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۷
تعداد بازدید: 125
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام ابوترابی دوشنبه شب، پس از دیدار با اعضای جامعه‌ وعاظ به ...

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام ابوترابی دوشنبه شب، پس از دیدار با اعضای جامعه‌ وعاظ به ایراد سخنرانی پرداخت و پس از تشریح هدف و برنامه‌های خود برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری به سؤالات روحانیون پاسخ داد.

برپایه این خبر وی در ابتدای سخنان خود گفت: تجربه من در چهار دوره‌ مجلس این حقیقت را بر من آشکار ساخته است که با یک دستگاه اجرایی خوب می‌توان با سرعت بالایی به پیشرفت‌های مورد نظر مردم رسید.

وی افزود: چالش دیگری که امروز آن را می‌بینم فاصله‌ زیاد نخبگان، دانشگاهیان و اساتید حوزه با دستگاه اجرایی است، با این حال کشور ما سرمایه‌هایی دارد که با اتکاء به آن می‌توان مشکلات را پشت سر گذاشت.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: با اتکاء به داشته‌هایمان می‌توانیم بالاترین رشد اقتصادی را داشته باشیم.

همچنین حجت‌الاسلام ابوترابی در بخش پایانی مراسم به سؤالات روحانیون حاضر پاسخ داد.

وی در پاسخ به سوال‌هایی درباره برنامه‌هایش در دولت یازدهم اظهار کرد: در چهارده کار گروه تخصصی به برنامه ریزی برای دولت یازدهم پرداخته‌ایم تا یک چهارچوب منسجم را تنظیم کنیم، در حوزه‌ انتخاب اعضای کابینه هم به نظرم باید رصد بیشتری انجام شود و بنده هنوز هم در حال بررسی هستم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها