امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۵:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3983
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۷
تعداد بازدید: 125
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، محمدرضا عارف پیش ازظهر امروز در نشستی دانشجویی با موضوع انتخابات که با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، محمدرضا عارف پیش ازظهر امروز در نشستی دانشجویی با موضوع انتخابات که با حضور جمعی از اساتید و دانشجویان پردیس تهران دانشگاه قرآن و حدیث برگزار شد، ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا (س) و روز زن و همچنین گرامیداشت روز کارگر اظهار داشت: هرکدام از این مناسبت‌ها در ارتباط با شأن نام‌گذاریشان بهانه‌ای است که به نقش این افراد در جامعه پرداخته شود.

معاون اول دولت اصلاحات با اشاره به نقش زنان در جامعه گفت: نقش زنان در مبارزات انقلاب همانند مردان پررنگ است و بانوان همواره در پشتیبانی از جبهه‌ها نقش بسیار موثری داشتند، اما به دلایلی هنوز نتوانسته‌ایم سهم زنان را در تمامی عرصه‌ها ادا کنیم.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه کارگران سخت‌کوش همواره حماسه‌ساز بوده‌اند، افزود: ما در تمام صحنه‌هایی که به حضور مردم برای حمایت از نظام نیاز داشتیم همیشه حضور کارگران بسیار فعال بوده است و از جان مایه گذاشته‌اند.

کاندیدای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: نظر کارگران در خصوص امنیت شغلی و قدرت خرید و دغدغه‌هایی که در مورد بیکاری دارند کاملاً درست است. کارگران سرمایه‌های ارزشمند نیروی انسانی کشور و موتور محرک جامعه به سوی پیشرفت هستند.

عارف با اشاره به این‌که حضور معلمان در تمام صحنه‌ها محوری و پرشور بوده است، گفت: یکی از دغدغه‌های دولت باید رسیدگی به امور معلمان باشد، معلم با روحیه و امیدوار و شاد بهترین مربی برای فرزندان ما می‌تواند باشد.

معاون اول دولت اصلاحات ارتباط نزدیک حوزه و دانشگاه را مهمترین دغدغه شهید مطهری دانست و گفت: مهمترین دغدغه شهید مطهری وصل کردن حوزه و دانشگاه بود و دغدغه اصلی امام و رهبری هم نزدیک شدن این دو بال به یکدیگر است و در تمام فرمایشات امام و رهبری، متوازن بودن این دو قطب به خوبی احساس می‌شود.

عارف مطالبه رهبری در ارتباط با کرسی‌های آزاد اندیشی را مورد اشاره قرار داد و گفت: متاسفانه فضای مدیریتی کشور این امر را نمی‌پسندد.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، نگاه انقلاب را نگاه رویشی دانست و گفت: نگاه انقلاب نگاه رویشی است و نگاه رهبری نیز جذب حداکثری و دفع حداقلی است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: بدترین کار تسویه حساب‌های شخصی با دیگران است.

همگرایی مهمترین دلیل حضورم در انتخابات است

کاندیدای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همگرایی را مهمترین دلیل حضورش در انتخابات خواند و تاکید کرد: می‌خواهم تمام کدورت‌ها را برطرف کنم ما باید انتخاباتی را در شأن مردم و انقلاب برگزار کنیم.

معاون اول دولت اصلاحات با تاکید بر کار حماسی در حوزه اقتصاد تصریح کرد: گرانی کمرشکن تمام اقشار جامعه را آزار می‌دهد، باید تورم لجام گسیخته کنترل شود، دولتی باید روی کار بیاید که حاکمیت، عقلانیت و خردورزی را در جامعه حاکم کند.

معاون اول دولت اصلاحات در پایان با تاکید بر برخورد و مقابله جدی با فساد خاطرنشان کرد: نباید در دهه چهارم انقلاب، پرونده فساد 3 هزار میلیاردی مطرح شود.
انتهای پیام/2462/ط40/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها