امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۸:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39850
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۱
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سید‌ناصر سودانی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سید‌ناصر سودانی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز چهارشنبه خانه ملت، در موافقت با کلیات طرح پیگیری حقوقی سیاسی کودتای 28 مرداد سال 1332 گفت: آمریکا امروز مانند یک گاو وحشی به هر کجا که بخواهد می‌رود و در هر اموری که دوست دارد دخالت می‌کند.

وی اقدامات آمریکا را تلاش در راستای ادامه حیات رژیم صهیونیستی دانست و گفت: آمریکایی‌ها امروز در راستای منافع رژیم صهیونیستی حرکت می‌کنند.

این نماینده مردم در مجلس با اشاره به اعتراف آمریکایی‌ها به دخالت خود در کودتای 28 مرداد اظهار داشت: حال با توجه به مباحث مطرح شده بایستی ما این موضوع را برای پیگیری امور خود دنبال کنیم.

وی با بیان اینکه طرح پیگیری حقوقی سیاسی کودتای 28 مرداد برای روشن شدن تکلیف دخالت‌های خارجی در امور داخلی ایران صورت می‌گیرد خطاب به غربی‌ها گفت: چرا زمانی که مردم می‌خواهند سرنوشت خود را تعیین کنند شما در آن دخالت کرده و اجازه انجام این اقدام را نمی‌دهید؟

سودانی همچنین تاکید کرد: باید در این زمینه گام‌های محکمی برداریم تا دشمن سرسخت خود را پای محاکمه بکشانیم تا دیگر آنها جرات انجام چنین اقداماتی را به خود ندهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها