امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۸:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39857
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۰
تعداد بازدید: 76
سیدابراهیم ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به این سئوال که بحث واگذاری نمایشگاه بین ...

سیدابراهیم ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به این سئوال که بحث واگذاری نمایشگاه بین المللی تهران به صدا و سیما در چه مرحله‌ای است و آیا در دولت یازدهم لایحه‌ای برای لغو آن صادر شده است یا خیر، گفت: لایحه واگذاری نمایشگاه بین‌المللی به صدا و سیما که در دولت دهم به مجلس آمد به دلیل نبود امضای وزیر صنعت، معدن و تجارت از دور خارج شد.

وی افزود: براساس آئین‌نامه داخلی مجلس، اگر لایحه‌ای از سوی دولت به مجلس بیاید باید دو امضای رئیس جمهور و وزیر مربوطه را داشته باشد، لذا اگر یکی از امضاها هم نباشد، لایحه از دور خارج می‌شود.

به گزارش فارس، محمدرضا نعمت‌زاده در مراسم تودیع و معارفه وزیر صنعت در پاسخ در مورد وضعیت واگذاری نمایشگاه بین‌المللی به فارس اعلام کرده بود که به دنبال لغو این لایحه است و آن‌ را به مجلس اعلام می‌کند که با اظهارات ابراهیمی می‌توان به این نتیجه رسید که لایحه واگذاری نمایشگاه، از همان ابتدا از دور خارج شده بود.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها