امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۸:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39872
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 60
ابراهیم آقامحمدی نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی درگفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به ...

ابراهیم آقامحمدی نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی درگفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به درج مقاله‌ای در یکی از روزنامه‌های اصلاح طلب با موضوع امتیازدهی یکجانبه به غرب در موضوع هسته‌ای به قلم «ناصر هادیان» که ادعا می شود یکی از اعضای اتاق فکر تیم هسته‌ای دولت جدید بوده، اظهار داشت: با شناختی که از آقای هادیان و تیم فکری وی دارم، باید تاکید کنم که او اصلا صلاحیت اظهار نظر درباره مسائل هسته‌ای را ندارد.

آقامحمدی تصریح کرد: انرژی صلح آمیز هسته‌ای حق مسلم ماست و ما کاملا در این راستا براساس قوانین بین المللی و ان پی تی عمل کرده‌ایم.
این نماینده مردم در خانه ملت با اشاره به واکنش منفی غربی‌ها به دستیابی کشورمان به انرژی صلح آمیز هسته‌ای، رفتار غربی‌ها را ناشی از لجاجت آنها دانست و گفت: غربی‌ها همواره با بهانه‌های دروغین به دنبال جلوگیری از استفاده ایران از انرژی صلح آمیز هسته‌ای هستند.

آقامحمدی در پایان سخنان خود مجددا تاکید کرد: هادیان صلاحیت اظهارنظر در خصوص مباحث هسته‌ای را ندارد و به همین دلیل نبایستی در این باره اظهار موضع کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها