امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۹:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39899
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس ضمن تبریک به مناسبت هفته دولت اظهار داشت: امیدواریم که دولت یازدهم در شرایط فعلی بتواند در عرصه‌های اقتصادی که جزو مطالبات به حق ملت ایران است، گام‌های اساسی را بردارد.

وی افزود: امروز که با درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی، بزرگترین آرمان امام (ره)، یعنی صدور انقلاب اسلامی محقق شده و شاهد بیداری اسلامی در منطقه هستیم و نهضت مقاومت روز به روز گسترش یافته، می‌رود تا این جورسومه فساد در منطقه یعنی رژیم صهیونیستی را ریشه‌کن کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه آمریکایی‌ها با ایجاد بی‌ثباتی و ناامنی در منطقه به دنبال تأمین منافع رژیم صهیونیستی هستند، خاطرنشان کرد: گروه‌های تکفیری و سلفی با حمایت مالی ارمنستان، قطر و ترکیه به دنبال کشتار مردم سوریه هستند و امروز آمریکایی‌ها با بهره‌گیری از جنگ رهروانی و به کارگیری سلاح شیمیایی توسط دولت خود به دنبال تهاجم نظامی در سوریه هستند.

جوکار تصریح کرد: خنده‌آور است که کار به جایی رسیده که نتانیاهو که دستش به قتل ‌عام کودکان و زنان فلسطین آغشته است و از به کارگیری هر نوع سلاحی علیه فلسطینی‌ها کوتاهی نکرده‌، امروز دلسوز مردم سوریه شده و باید سؤال کرد که چه کسی در جنگ عراق و ایران از سلاح شیمیایی استفاده کرد و آن را در اختیار صدام گذاشت.

وی ادامه داد: ماجراجویی‌های اخیر آمریکا و برخی از کشورها در منطقه، حرکت‌های خودسرانه برخی از قدرت‌ها بدون هماهنگی با مجامع بین‌المللی و بمباران کشور سوریه، حاکی از ترس جدی آمریکا و غرب از به خطر افتادن موجودیت رژیم صهیونیستی و پیروزی‌های جبهه مقاومت اسلامی در منطقه است.

نماینده یزد بیان داشت: آمریکای سلطه‌گرا باید بداند که این حرکت تجاوز‌کارانه قطعا مسیر نابودی رژیم صهیونیستی را هموارتر و اراده مقاومت را در مقابله و نابودی با این رژیم مصمم‌تر خواهد کرد.

وی در ادامه با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری گفت: حضور گسترده مردم ولایتمدار ایران اسلامی در انتخابات خرداد ماه، نشان از همبستگی ملی، اعتقادی و پیوستگی یکپارچه مردم با ولایت است.

جوکار بیان داشت: تداوم، عزت و عظمت ایران اسلامی در سایه حضور مردم در صحنه و تبعیت تمام قوا در گفتار و عمل از مقام معظم رهبری است که دستاوردهای عظیمی را در عرصه بین‌المللی و منطقه به همراه داشته است.

نماینده یزد گفت: شکل‌گیری حماسه سیاسی در انتخابات اخیر قطعا تداوم حرکت در سال جاری و مقاومت در مقابل خواسته‌های نامشروع دشمنان انقلاب اسلامی و ناکارآمدسازی تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی در راستای تحقق حماسه اقتصادی در گرو تعامل قوا و پیروی محض از منویات مقام معظم رهبری است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس ادامه داد: حفظ اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی و بهره‌گیری از سیاست‌های بالا‌دستی نظام و حرکت به سوی تحقق گفتمان پیشرفت و عدالت گام اساسی در این زمینه است.

وی اضافه کرد: امروز دولت یازدهم با رأی اعتماد از مجلس شورای اسلامی می‌رود تا گام‌های اساسی در حل مشکلات اقتصادی بردارد و امید است که رئیس جمهور با معرفی وزرای باقیمانده بر اساس شاخص‌های ولایتمداری، کارآمدی، تعهد به انقلاب، تخصص و توجه به حساسیت مجلس و خط قرمز وابسته به جریان فتنه داشته و با رویکرد اعتدال در تمام زمینه‌ها گام مثبتی در رفع مشکلات معیشتی و دغدغه‌های اقتصادی مردم بر دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها