امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۵:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39900
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد جواد کولیوند در نطق میان دستور خود که در صحن مجلس قرائت شد گفت: نظام ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد جواد کولیوند در نطق میان دستور خود که در صحن مجلس قرائت شد گفت: نظام مقتدر و مقدس جمهوری اسلامی ایران سال 92 را با خلق حماسه سیاسی در ماه‌های آغازین خود بر اساس فرمایش و ارائه افق یکساله مقام معظم ولایت آغاز کرد، تدبیر و حکمت حکیمانه رهبر معظم انقلاب به همراه شور و پرشور ملت ایران در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا تمامی امیدها و معادلات دشمنان نظام را که چشم طمع به مشکلات و نقصان‌های داخلی در جهت رسیدن به مطامع خود به واسطه نارضایتی مردم نیز داشتند، ناامید کرد.
 
وی افزود: بار دیگر ملت ایران نشان داد که مبانی انقلاب اسلامی به قدری عمیق و ریشه‌دار است و مردم انقلابی به قدری به مفاهیم انقلابی و سیاسی آشنا هستند که آرمان‌های اصیل خود را بازیچه دست دشمنان داخلی و خارجی قرار نمی‌دهند.
 
نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، با گرامیداشت سالروز شهادت شهید رجایی و شهید باهنر و آرزوی موفقیت برای دولت یازدهم خطاب به رئیس جمهور تاکید کرد: در این زمان حساس و سرنوشت‌ساز که در تلاطم طوفان‌ها و طغیان‌های جهانی و منطقه‌ای در عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و بین‌المللی قرار گرفته‌ایم، لزوم حفظ اقتدار، پافشاری بر آرمان‌ها و استفاده از فرصت‌ها با تکیه بر حفظ و عزت و برابری در سطوح ارتباطی را مدنظر داشته و با ایجاد و حفظ وحدت همدلی و آرامش ملی زمینه گزار از این مقطع را به همراه حرکت رو به رشد شاهد باشیم.
 
کولیوند اظهار داشت: تاریخ معاصر روزهای سیاه و نامبارکی را با آزادی مبارک تجربه می‌کند، انقلاب مردم مصر که ریشه در مطالبات مردمی، اعتقادات دینی و حرکت متمرکز مردمی داشت، امروز به دلیل انحراف از معیارهای اولیه و عدم حدس اذناب نظامی دیکتاتور سابق شاهد کودتای تمام عیار نظامی‌ است.
 
وی ادامه داد: قربانی شدن صدها مسلمان معترض به بازگشت به دوران جبر و استیلای نظامیان صحنه‌های دردناک و متاثرکننده‌ای را در مقابل دیدگان جهانیان قرار داده است که مستلزم واکنش جدی کشورهای اسلامی و نهادهای حقوق بشری است.
 
نماینده مردم کرج و اشتهار در خانه ملت اضافه کرد: از سوی دیگر سوریه در سومین سال درگیری‌های خونین خود قرار دارد، کشوری که به واسطه جنگ تحمیلی، خرابه‌های زیادی را در خود می‌بیند. که این مسئله اسباب خشنودی و رضایت رژیم صهیونیستی و دیگر متحدان جنایتکارانش را فراهم کرده است.
 
وی افزود: وجدان به خواب رفته بین‌المللی که مملو از فیلترهای اطلاع‌رسانی جهانی و تفسیرهای منقلب شده سیاسی است توان واکنش و خاتمه دادن به این جنایت گسترده و کشتار وحشیانه و کوچ قومی را ندارد و عزمی در جهت اتمام این حرکت تروریستی گسترده در خود نمی‌بیند.
 
نایب رئیس کمیسیون شوراهای مجلس، اظهار داشت: لزوم حضور فعال، مؤثر و قدرتمند در عرصه دیپلماسی جهانی از جانب جمهوری اسلامی ایران و سازمان کنفرانس انقلاب اسلامی و ایجاد اجماع بین‌المللی در تمامی عرصه‌های این مناقشه منطقه‌ای از ضروریت‌های امروز دستگاه دیپلماسی ما است که باید فی‌الحال بدان بُعد گسترده‌تری داده شود و در این راستا توجه خاص به انقلاب‌های منطقه و رصد دقیق تحولات مورد تاکید است.
 
کولیوند با بیان اینکه در عرصه داخلی همچنان به دنبال فعال شدن ارکان نظام در خلق حماسه اقتصادی هستیم، خاطرنشان کرد: نیمی از سال جاری را در حالی پشت سر می‌گذاریم که نیمه ابتدایی آن با خلق حماسه سیاسی شیرین‌ کامانه در مذاق ملت شریف ایران حلاوت یافته و در ادامه خلق حماسه اقتصادی را به انتظار نشسته‌اند. توجه به بخش‌های مسکن، صنعت و کشاورزی، حوزه‌های مالی و اقتصادی مخصوص در سطوح فرادستی و مولد از الزامات رویکرد دولت در خلق حماسه اقتصادی است.
 
وی افزود: عزم قوای سه‌گانه در تحقق این راهبرد استراتژیک از ضروریات و الزامات این طرح است که انشاءالله بدون فوت وقت می‌بایست به آن عینیت مدبرانه بخشید.
 
نماینده مردم کرج و اشتهار در خانه ملت در پایان با اشاره به مشکلات انتخابیه خود در بخش‌های مختلف خواستار رسیدگی به این مشکلات و رفع آنها شد.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها