امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۷:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39911
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 94
عزت‌الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به ...

عزت‌الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به درج مقاله‌ای در یکی از روزنامه‌های اصلاح طلب با موضوع امتیازدهی یکجانبه به غرب در موضوع هسته‌ای به قلم «ناصر هادیان» که ادعا می شود یکی از اعضای اتاق فکر تیم هسته‌ای دولت جدید بوده، اظهار داشت: اینگونه امتیازدهی دیگر جایی در سیاست خارجی کشورمان ندارد و در واقع با ذات سیاست خارجی ایران در تضاد است.

وی گفت: آقای روحانی و وزیر امور خارجه دولت این اعتقاد را پیش از این مطرح کردند که به دنبال مذاکرات برد- برد در صحنه بین‌المللی هستند.

این نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه تاکنون غربی‌ها هیچ اقدام عملی و واقعی برای نشان دادن حسن نیت خود نسبت به کشورمان انجام نداده‌اند، تصریح کرد: افرادی که امروز مشخص نیست چه کاره‌اند و خود را در دولت صاحب سمت می‌دانند، نباید حرفی بزنند که دشمن آن را ضعف تلقی کرده و از آن بهره ببرد.

وی همچنین از رئیس‌جمهور خواست سیاست خارجی متمرکز را دنبال کند و مسائل سیاست خارجی توسط سخنگوی دستگاه دیپلماسی بیان شود.

وی در پایان از طرح مباحث نادرست توسط سوی اشخاص مختلف انتقاد کرد و گفت: مواضع کشورمان در عرصه بین‌المللی باید از سوی سخنگوی دستگاه دیپلماسی بیان شود تا هر کسی هر موضعی را اعلام نکند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار