امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۲۲:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39916
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 44
سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش ...

سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به درج مقاله‌ای در یکی از روزنامه‌های اصلاح طلب با موضوع امتیازدهی یکجانبه به غرب در موضوع هسته‌ای به قلم «ناصر هادیان» که ادعا می شود یکی از اعضای اتاق فکر تیم هسته‌ای دولت جدید بوده، اظهار داشت: حقوق مسلم ایران در پرونده هسته‌ای به اثبات رسیده و دیگر در این مورد بحثی مطرح نیست.

وی اضافه کرد: کشورمان در چارچوب قوانین آژانس بین المللی انرژی اتمی عمل کرده و هیچ تخطی از ان پی تی نداشته است.

وی با بیان اینکه کشور محق نباید برای احقاق حق خود امتیازی بدهد، تصریح کرد: صحبت از امتیازدهی یعنی اینکه ما خواهان ذلت هستیم نه عزت.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: طرح موضوعاتی مبنی بر اینکه باید در مسائل هسته‌ای به غربی‌ها امتیاز دهیم، به معنی تسلیم شدن در برابر اراده سیاسی و اقتصادی سلطه گران بوده که با اصول انقلاب اسلامی در تضاد است.

وی خطاب به افرادی که امتیاز دهی به غربی‌ها را در مباحث هسته‌ای مطرح می‌کنند، گفت: این افراد با این سخنان نشان می‌دهند که به اصول انقلاب اعتقادی نداشته و به آن پایبند نیستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها