امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۵:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39920
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 60
حسین نجابت نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به درج مقاله‌ای در یکی ...

حسین نجابت نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به درج مقاله‌ای در یکی از روزنامه‌های اصلاح طلب با موضوع امتیازدهی یکجانبه به غرب در موضوع هسته‌ای به قلم «ناصر هادیان» که ادعا می شود یکی از اعضای اتاق فکر تیم هسته‌ای دولت جدید بوده، اظهار داشت: گفته می‌شود آقای هادیان جزو گروهی هستند که شاید در مباحث هسته‌ای به دولت کمک کند.

وی اضافه کرد: بحث امتیاز دهی یک طرفه که توسط وی بیان شده را پیش از این تجربه کردیم که حتی در آن دوران این اقدام باعث تعطیلی غنی‌سازی هم شد اما دستاوردی برای کشور نداشت.

این نماینده مردم در خانه ملت با تاکید بر اینکه ما از مباحثی همچون امتیازدهی یک طرفه به غربی‌ها عبور کرده‌ایم، تصریح کرد: امروز ما تکنولوژی صلح آمیز هسته‌ای را داریم و به دنبال استفاده از آن هستیم و زمان طرح چنین مباحثی نیز گذشته است.

وی فعالیت صلح آمیز هسته‌ای ایران را کاملا شفاف و در چارچوب قوانین بین المللی دانست و تصریح کرد: زمانی که جمهوری اسلامی ایران تمامی قوانین را رعایت کرده است، دیگر نیازی به امتیازدهی یک طرفه ندارد.

نماینده مردم تهران در مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: آقای روحانی باید مراقب باشد که شعارهایش ضایع نشود؛ امروز مشاهده می‌کنیم که افرادی که پیشینه افراطی دارند و از برخی کارها هم کنار گذاشته شدند، برای انتقام گیری، برخی اقدامات را انجام می‌دهند و به دنبال ضربه زدن به کشور هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها