امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۰:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39922
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 143
جواد کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ...

جواد کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به درج مقاله‌ای در یکی از روزنامه‌های اصلاح طلب با موضوع امتیازدهی یکجانبه به غرب در موضوع هسته‌ای به قلم «ناصر هادیان» که ادعا می شود یکی از اعضای اتاق فکر تیم هسته‌ای دولت جدید بوده، اظهار داشت:‌ آقای روحانی در شعارهای خود که به عنوان مواضعش مطرح کرده، به صراحت گفته که رئیس جمهور از مواضع اصولی ملت عقب‌نشینی نمی‌کند و امتیازی به دشمن نخواهد داد.

وی افزود: همچنین آقای روحانی بر حقوق هسته‌ای پافشاری کرده و گفته که در این رابطه کوتاه نمی‌آید.

کریمی قدوسی ادامه داد: در انتخابات 24 خرداد که ملت ایران حماسه عظیمی را خلق و آقای روحانی را انتخاب کردند به دلیل مواضع اصولی وی  بود، چرا که آقای روحانی اعلام کرده بود که از مبانی عزتمندانه کوتاه نمی‌آید.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: در حکم ریاست جمهوری آقای روحانی هم تاکید شده که رئیس جمهور باید مقابل دشمنان ملت ایران ایستادگی کند.

وی تاکید کرد: آقای روحانی نباید به همکاران، مشاوران و تحلیل‌گرانی که در گذشته با وی کار می‌کردند اجازه دهد که هر صحبتی را انجام دهند.

این نماینده مجلس اظهار داشت: برخی‌ها سعی می‌کنند تحت عنوان نظر رئیس جمهور، بعضی از مسائل را مطرح کنند، که از جمله آنها آقای ناصر هادیان که بحث امتیازدهی یکجانبه به غرب را مطرح کرده، است. بر همین اساس آقای روحانی نباید اجازه دهد که این مسائل مطرح شود.

کریمی قدوسی با بیان اینکه آقای روحانی باید این افراد را از اطرافش دور کند، گفت: حتی رئیس جمهور نباید اجازه دهد که این‌ها به عنوان یک همکار قدیمی آقای روحانی اظهارنظر کنند چرا که اگر آقای روحانی این کار را نکند، مواضع این افراد به پای وی نوشته می‌شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه امتیاز دهی یک‌جانبه معنا ندارد، اضافه کرد: قطعا آقای روحانی در مورد برخی مسائلی که از سوی این افراد مطرح می‌شود، نظر مخالف دارد ولی سکوت وی باعث می‌شود ایشان در افکار عمومی مورد سؤال قرار ‌گیرد، بر همین اساس توصیه ما این است که بعضی از اظهارنظرهای مطرح شده را نفی کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها