امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۵:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39926
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 126
احمد بخشایش نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

احمد بخشایش نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به سرمقاله یکی از روزنامه‌های اصلاح‌طلب درباره امتیاز یک طرفه به غرب در بحث هسته‌ای به قلم ناصر هادیان گفت: ما باید در بحث هسته‌ای درباره حاصل جمع مثبت صحبت کنیم نه درباره امتیاز یکطرفه .
وی با بیان اینکه امتیاز یکطرفه به غرب به معنای عقب‌نشینی از مواضع نظام است، افزود: مطرح کردن امتیاز یک جانبه به غرب موجب افسردگی نظام سیاسی و جامعه می‌شود و ما باید نسبت به کسانی که چنین مطالبی می‌گویند آگاه باشیم.
نماینده مردم اردستان با تأکید بر اینکه موضع جمهوری اسلامی ایران در بحث هسته‌ای روشن و شفاف است، گفت: آقای روحانی موضعش را در قبال برنامه‌ هسته‌ای گفته است و بعید است که برخی‌ها با فشار به ایشان موجب عقب‌نشینی از بحث هسته‌ای شود.
بخشایش افزود: آقای روحانی خودش یک دیپلمات است و می‌داند که امتیاز یک طرفه در بحث هسته‌ای چه پیامدهای خطرناکی می‌تواند برای مردم داشته باشد.
وی با تاکید بر اینکه اظهار‌نظرهای شخصی درباره بحث‌های هسته‌ای اشکالی ندارد، گفت: اشکال زمانی وارد می‌شود که آقای روحانی این اظهار نظرهای شخصی که غلط است را بپذیرد. بنابر این ما انتظار داریم آقای روحانی به چنین اظهار‌نظرهای غلط درباره برنامه هسته‌ای اهمیتی ندهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها